Īpašus tilts formas stādītājs Pot BK 50018

Specifikācija, īpašus tilts formas stādītājs BK-50018: zīmolu: Baike krāsa: tu vari jebkurā krāsu, kura jums patīk pēc Pantone Color.We hav piecas pamata krāsu: J + M C + M Z + M H + M G + M. materiāls: dabas lauksaimniecības atkritumu materiālus kā salmi, pelavas kafijas , Bambusa pulveris, riekstu sēnalas un...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Stādītājs BK-50018 formas īpašus tilts specifikācija:

Preces Nr.Krājuma svarsKrājuma izmērsIepakojuma lielums
CBMN.W.(KGs)G.W.(KGs)
BK-50018430460 * 120 * 12046 * 44 * 51

0.1

10.3211.35

Z? mols:Baike

Krāsa:Jūs varat darīt jebkurā krāsu, kura jums patīk pēc Pantone Color.We hav piecas pamata krāsa: J + M C + M Z + M H + M G + M.

Materiāls:Dabas lauksaimniecības atkritumu materiālus kā salmi, pelavas kafijas, Bambusa pulveris, riekstu sēnalas un pelavas. Ko mēs pieņemt ir visu videi draudzīgu materiālu.

Stils: Morden & vienkāršs

Amatniecības:Materiāls-Mix, nospiežot, pulēšana

Iezīmes:Atšķiras no citiem tradicionālajiem podi, īpašus tilts formas stādītājs BK-50018 ir dizains ir atvasināts no tilta konstrukcijas. Tas ir 6 vietas, plantering, parasti par sukulenti. Un tur ir zem grunts drenāžas caurumu.

Priekšrocības: 1.Mazo un vieglo noņemšana;2.Skaisti apperence piesaistīs vairāk klientu;3.Katru dienu tautas apziņu par vides aizsardzībai veicināšanai. Īpašus tilts formas stādītājs BK-50018 var biodegrable pēc noguldot, kas ir draudzīga mūsu vidē.

Piemērotu telpu: Logu, balkonu, birojs, biroja telpas

Pavadzīmes: PP vai PE somas, Inner Box... Viesi var izvēlēties iesaiņojuma veids, kā paši par sevi.

Kravas: FOB, EXW...

Valūta: USD, CNY

Osta: Ningbo, ShanghaiHot Tags: īpašus tilts formas stādītājs katlu bk-50018, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība

Izmeklēšana

You Might Also Like