Iekštelpu Mini Classic Planter komplekts no 4 ar koka dēli BK-8112

Iekštelpu Mini Classic Planter komplekts no 4 ar koka dēli BK-8112

Iekštelpu klasiskā stādītāja komplekts 4 ar koka dēli BK-8112 Klasiskais stils Dabiskais materiāls Puķu pods - ideālas dāvanas ģimenei un draugiem, kas mīl sulīgus augus ar zaļu īkšķi vai patur to savā mājā. Tie ir lieliski piemēroti, lai pievienotu atsvaidzinošu klasisko dizainu, lai ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Iekštelpu klasiskā sējmašīnas komplekta 4 ar koka dēli BK-8112 apraksts

Vienuma Nr. Vienuma lielums Vienības svars Pcs / Ctn NW GW
BK-8112

400 12

4.8

5.41
  • Klasiskais stils Dabīgais materiāls Puķu pods - ideālas dāvanas ģimenei un draugiem, kas mīl sulīgus augus ar zaļu īkšķi vai patur to savā mājā. Tie ir ideāli piemēroti, lai jūsu mājās pievienotu atsvaidzinošu klasisko dizainu.

  • Skaists un elegants - vienkāršs un gluds, mūsdienīgs petite ir skaisti ar elegantu, pievilcīgu krāsu augu pot.

  • Labākais materiāls - izgatavots no dabīgiem materiāliem (piemēram, bambusa pulveris, salmi, pelavas, kafijas pupiņu rieksti) un cep augstā temperatūrā. Tāpēc tās nav viegli lauzt un var pavadīt jums ilgu laiku (3–5 gadi), jo tās ir izturīgas.

    imageimage

  • Labākā kombinācija - šis gudrais izmērs un salīdzinoši visaptveroša kombinācija var dot jums patīkamu vizuālu efektu, kā arī tas var radīt jums pasaku pasauli, ja šie priekšmeti darbosies konteineru mini dārzā vai terārijā.

  • Plaši pielietojumi - Dārzkopības aksesuāri ir piemēroti dekoratīvai dārzkopībai, rakstāmgaldam, grāmatplaukumam, ēdamgaldam, dzīvojamai istabai, hostinga telpai un visur. Miniatūrais ornamentu dekoru komplekts var tikt pielietots jebkurā miniatūras dārzā, leļļu namā, augu dekorācijā.

imageimage

Piezīmes:
Dekorācijas un augi nav iekļauti.
Krāsa var mainīties, jo tie ir roku darbs. (Saskaņā ar Panton Color)
Lūdzu, ļaujiet mērīt novirzi, veicot manuālo mērījumu.

Jautājums:


Jautājums: Vai tiem ir drenāžas caurumi?

Atbilde: Šajā puķu podā ir izplūdes caurums.  

imageimageHot Tags: iekštelpu mini klasiskais stādītāju komplekts no 4 ar koka plati bk-8112, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība

Izmeklēšana

You Might Also Like