Xishuangbanna aizdomās par meteorītu crashed, lai apgaismotu pusi no nakts debesīm

- Jun 02, 2018-

Cilvēkiem, kas aizturējuši Sishuangbanna, ir uzkrītoši, lai apgaismotu pusi no nakts debesīm

Ķīnas ziņu dienests, Kunming, 1. jūnijs (Chen Jing) 1. nakts laikā meteors šķērsoja nakts debesis, īsu video, kas izgaismoja pusi debesis, tika izplatīts starp cilvēkiem Yunnan. Pēc tam reportieris pieprasīja apstiprinājumu Xishuangbanna prefektūras Seismoloģijas birojam, Yunnan provincē. Darbinieki atbildēja, ka šovakar aptuveni 10:00 vakarā bija patiešām gaišākas skrambas pār Jinghong pilsētu, veidojot leņķi aptuveni 70 grādos zemē. Spriežot pēc vispārējās pieredzes, 70% var būt meteorītu kritumi.


Vakar vairāki lietotāji augšupielādēja saistītos videoklipus Weibo un WeChat draugu lokā. Dažādos video materiālos pēkšņi parādījās tumšā gaisma debesīs un tika novilkta uz horizontu, veidojot garu "asti", kas apgaismoja pusi no debesīm. Nakts debesīs videoklipā nebija dīvainas skaņas. Kad gaismas avots tuvojās zemei, gaisma pazuda.


Pēc tam reportieris sazinājās ar Xishuangbanna prefektūras Seismoloģisko biroju. Darbinieks teica, ka tas ir taisnība. Aptuveni pulksten 10:00 1. vakara gaišāka gaisma šķērsoja Jinghong pilsētas debesis, veidojot leņķi aptuveni 70 grādiem ar zemi. "Vispārīgie uguņošanas ieraugi nav tik spilgti un skaņas nav. Kad viņi gatavojas pieskarties zemei, gaisma pazūd. Saskaņā ar vispārējo pieredzi meteorītu iespēja ir aptuveni 70%."


2017. gada 4. oktobrī Shangri-La, Diqing Tibetas autonomajā prefektūrā, Yunnan provincē, notika meteorīta avārija. (Finišs)

blob.png