Kāda veida augi ir piemēroti katrai istabai

- Apr 03, 2018-

Kāda veida augi ir piemēroti katrai telpai

1. Mācību telpa: tā ir vieta, kur lasīt, rakstīt un dažreiz kalpot kā vieta viesiem. Pētījuma zaļajam dekoram jābūt spožam, svaigam un elegantam. Augu izvietojumam nevajadzētu būt pārāk pievilcīgam, bet jāizvēlas augi, kas nav krāsaini žilbinoši, un tiem ir vispārīgāki pozas, piemēram, Xilin, Ivy un Zhubi, kas iekrāsojas grāmatu skapja stūros vai augšpusē.

blob.png

2. Foijers: šīs vietas apdarei vajadzētu dot cilvēkiem spilgtu sajūtu, radot cilvēkiem dažādu uztveri, zāles telpa bieži ir šaurāka, ir tikai gaiteņa korpuss, jūs varat izvēlēties regulēt vai piesprādzēt kolonnas augus, piemēram, Brazīlijas dzelzs, lapu orhideja uc; bieži izmanto zirnekļa augus, papardes un citus augus.


3. Dzīvojamā istaba: galvenā ikdienas dzīves vieta ir ģimenes aktivitāšu centrs. Iekārtas konfigurācijā vajadzētu uzsvērt galvenos punktus, un tos nedrīkst sajaukt. Var izvēlēties augus ar lielākiem asmeņiem un lielākiem augiem, piemēram, Maraba, Brazīlijas dzelzi un Hulk. Vai vīnogulāji, piemēram, D. oleifera, raudas zari un smaragdi.

blob.png

4, guļamistaba: galvenā funkcija ir gulēt un atpūsties, dekorēt apdare ir arī ļoti svarīgi, augu izvēle uz mazu, gaiši zaļā ir labāka, var novietot uz rakstāmgalda, dažos plauktos ielieciet sparģeļus, Monstera, papardes un tā tālāk. Ja kosmoss pieļauj, to var arī novietot uz zemes modelēšanas iekārtām, piemēram, sirds Xilin, Brazīlijas dzelzs, lietussargu utt.