Kāda veida puķu pods ir vispiemērotākais īves?

- Jul 27, 2018-

Kāda veida puķu pods ir labākais īves?

Daudzi cilvēki vēlas izvēlēties lielu puķu pods augu un audzē augus, kas var ietaupīt laiku un pūles. Patiesībā tas ir izpausme katlu audzēšanas pieredzes trūkums. Jo nav laba izvēle puķu podi, tas ne tikai ietekmē podos augiem vai pundurkociņš estētisku efektu, bet arī ir tieša saistība ar augu augšanu.


Ja atlasītā puķu pods ir pārāk lieli un pārāk dziļi, tas ir ne tikai pretrunā ar potted augi, bet arī satur vairāk podi un augšņu un uzturvielas ir vairāk izkliedēti. Tas nav izstrādāts neliels augu, īpaši saknes, un ir seklas saknes. Augiem, tas neapšaubāmi ir atkritumi, un tas nav tā normālu augšanu veicinošu. No otras puses, ja puķu pods ir pārāk mazs vai pārāk sekla, tā arī ignorēs augu augšanas īpaši augi ar attīstītām saknēm.


Tajā pašā laikā, krāsa, forma un tekstūra no zieda katlā var būt svarīga ietekme uz estētiku un izaugsmes sekas podos augiem. Es ne iedziļināties detaļas šeit. Tātad, kādi pot ir labākais podos īves?


Saskaņā ar iepriekš minēto paziņojumu podos augiem un puķupodus vajadzētu būt harmonijā ar augiem augt, neatkarīgi no to lieluma vai krāsu. To pienākums ir būt skaistas un praktiskas, gan piemērota augu augšanu. Tas pats ir attiecināms uz podu īves, tāpēc mums ir rūpīgi jāapsver, podi, netiktu traucēta izskatu un kavēt augu izaugsmi izvēli.


Pirmā lieluma aspekts


Podu īves, ņemot vērā sakne izplatīšanas un izaugsmes dēļ, parasti ir jāizvēlas nedaudz lielāka un nedaudz vairāk podi, princips ir tā neietekmēja estētika, bet arī nodrošināt izaugsmes vajadzības.

blob.png

Otrkārt, formas aspekts


Nav stingri standarti un prasības attiecībā uz formu un parasti atbilst īve, kas izskatās skaistāks. Tas var lemt saskaņā ar personīgo izvēli.


Treškārt, krāsu aspekts


Līdzīga formai, galvenie atlasīto puķu pods krāsu nevar veidot pārāk skaidrs kontrasts, izmantojot iekārtas, kas ietekmē vispārējo dekoratīvo raksturu podos augu. Īsi sakot, attiecībā uz krāsu, varat aplūkot, cik ērti jums ir kāda krāsa. Bet parasti tai ir jāpieņem lēmums saskaņā ar sabiedrības estētiku.


Ceturtais aspekts tekstūra


Puķu pods tekstūra bieži ietekmē lielā mērā augu augšanu. Kopš īves arī patīk caurlaidīgs un caurlaidību iekšējo vidi, materiālu un tekstūru atlasīto puķu pods ir nepieciešams salīdzinoši spēcīga caurlaidība, kas padara to izdevīga abām. Elpojošs un caurlaidību.

blob.png

Piecas, funkcionālo aspektu


Puķu pods funkcija arī ir ļoti svarīgi. Mums jāapsver tas, it īpaši funkcijas augu augšanas veicināšanai. Tas parasti ir nepieciešams izvēlēties puķu pods ar vairāku kanalizācijas iegurņa apakšā, kas var uzlabot iegurņa grīdas caurlaidīgs un caurlaidīgs ūdens.


Kopumā, izvērtējot dažādus aspektus, puķu pods izvēloties podos īves podi, kāda veida puķu pods ir labākais, ieteicams priekšroku dod violetu smilšu pot, tad keramikas pods, dubļu pot un tā tālāk.