Vazas ziedu izkārtojuma iemaņas

- Mar 30, 2018-

Vazas ziedu izkārtojuma iemaņas

1. Grupu saistīšanas metode: Daži savvaļas ziedi un ziedi ir spilgti un pievilcīgi, bet ziedi ir ļoti mazi. Viena vai divas ziedu zonas neatbilst Amerikas Savienotajām Valstīm. Labi rezultāti bieži ir koncentrēti, pirms tie var tikt atklāti. Tāpēc, ziedu kārtā, ziedus var saplacināt un piesiet ar virvi vai metāla stiepli un pēc tam ievietot.

blob.png

2. Ziedu ligzdas metode: ziedu ligzdas lielums ir ierobežots, un dažreiz to nepietiek, lai izveidotu lielu ziedu kārtojumu. Vairākiem ziedu veidiem vairākus ziedus var salikt un pavirpināt kopā ar vairākām zarām.

blob.png

3. Apgriezts ziedu aizbāznis. Izmantojot koka puķu veidus, neizbēgami ir jārēķinās ar ziedošām zarām, ziedu rozetes gaismu, kas rada apmešanās fenomenu. Šajā brīdī, lai palielinātu svaru, ziedu kontaktligzdas pusi var apgāzties.


4. Stiepļu savelšanās metode: Lai atbalstītu dažus ziedošus zarus un pārvarētu ziedu formas defektus, ziedus var pagriezt un izliekt. Metāla stieple ar pietiekami cietību, lai saliektu filiāles, ir iesaiņota ap sapinušām zarām un saliekta atbilstoši savām idejām. Tomēr metāla stieples nevar būt pārāk biezas un nevar ietekmēt ziedu dekoratīvo efektu. Ja nepieciešams, jūs varat ietīt vadu ar zaļo audu slāni vai uzklāt zaļo krāsu. Tādā veidā ziedu zaru izliekumu var brīvi mainīt, un tas var darīt, kā tas patīk. Šo metodi izmanto mīksto ziedu ārstēšanai.

blob.png

5 vads caur sirds metodi: daži ziedu centru ir tukši, piemēram, kliņģerīši, selerijas ziedi un gerberas utt., Jūs varat izvēlēties biezumu mērenu stiepli, ievietot no griezuma, jūs varat arī no stamena Centrs ir ievietots . Šī metode neietekmēs ziedošu zaru izskatu, bet arī var padarīt ziedu zarus brīvi sastieptu, taču šo metodi nevar izmantot ne pušķiem ziedošiem zariem, piemēram, neļķēm, krizantēmām utt. Caur vadu vītņošanas procesā, ja ir grūti nokļūt ziedošās zaru augšējās un gandrīz ziedošās zaru periodā, detaļām jābūt balstītām uz detaļām vai var būt lietderīgi to pilnīgi apturēt iekļūstot ziedošajā zarā vai departamentā, kas iet caur sirds un departamenta sajukumu.


6. Ķīļveida modelēšanas metode: Krāsainiem, cietiem koka ziediem, lai sasniegtu dabisko izliekumu un neveidotu mākslīgās pēdas, var izmantot trīsstūra ķīļkoku, lai ievietotu filiāles iegriezumā. Ķīļu kokam ir nepieciešams izmantot to pašu augu materiālu. Biezumam jābūt arī vienādam izmēram. Šādā veidā izveidota ziedu skola ir maiga un patīkama acīm, taču parasti tā ir neērta un neietekmē zarnu absorbciju ūdenī.

blob.png

7. Inkrāsošanas saliekuma tehnika: koksnes ziedēšanas paņēmienam nepieciešamais locīšanas leņķis nav liels. Šķēres var izmantot arī, lai samazinātu stumbrus slīpi. Griezuma dziļumam nevajadzētu pārsniegt 2/3 no kātu diametra, un tad abas rokas ir jāuzņem abas puses, un zari ir lēnām saliekti. . Ja dzinumu stingrība ir izturīga, izcirtņos ievietojiet mazus koka gabaliņus.


8. Rullīšu metode: Ir daži ziedi, piemēram, eikalipta lapa, grāmatu zāle utt., Var mainīt oriģinālo formu, spožoties. Metode ir panākt, lai asmeņi būtu saplacināti un izmantotu plānu adatu, lai ritenīša riteni novirzītu no gala uz lapu kātu un izvilktu plakanu lakstu atkārtotām berzēm, kamēr roka ir atbrīvota, un asmeņam vēl ir zināms čokurs. Ja vēlaties parādīt spirāles formu, jūs varat nolocīt asmeni pa diagonāli un padarīt to spirāli pēc formas veidošanas.