Šie augi, veselības nams būtiski

- May 18, 2018-

Šie augi · Veselības nams Essential

Atjaunošanas procesā jaunām mājām bieži vien paliek daudz izmešu. Šajā laikā mēs likt dažus augus un ziedus, lai noņemtu šīs kaitīgās vielas. Kādus augus mums vajadzētu iekļaut jaunizveidotās mājās?

Šodien es ievedu dažus augus, kas var noņemt smakas un aizsargā pret radiāciju.

blob.png

Apskatīsim!


Pārmērīga formaldehīda piesārņojuma problēma ir plaši izplatīta māju renovācijā. Vairāk nekā 40% jaunu vēža slimnieku ir cieši saistīti ar to katru gadu. Bērnu ilgstoša formaldehīda ieelpošana var izraisīt nāvi no leikēmijas un augšējo elpceļu infekcijas. Katru gadu 2,1 miljons bērnu mirst no iekštelpu piesārņojuma.

Iekštelpu gaisa vadīšana ir katra jaunā vecāka primārais uzdevums. Efektīvu narkotiku atkarīgo augu izvēle var uzlabot gaisa kvalitāti, vienlaikus uzlabojot gaisa kvalitāti.

D. oleifera zaļajam palmu lapām ir ļoti efektīva attīrīšanas ietekme uz ksilolu un formaldehīdu gaisā, un to var ievietot telpās, lai uzlabotu dzīvojamās istabas vides kvalitāti.

Monstera, pazīstama arī kā Penglai banāns, ir nedaudz vājāka gaisa attīrīšanas funkcija. Tas nav vispārējs gaisa attīrīšanai, piemēram, zirnekļdziņi un alvejas, bet Monstera ir skaidra ietekme uz formaldehīda noņemšanu no gaisa. Turklāt Monstera efekts nakts laikā absorbē oglekļa dioksīdu, kas lieliski palīdz uzlabot iekštelpu gaisa kvalitāti un palielināt skābekļa saturu.

blob.png

Sansevjērija, ko izmanto, lai attīrītu gaisu, spēlēja labu lomu. Pētījumi liecina, ka Sansevieria var absorbēt dažus no kaitīgajām gāzēm iekštelpās un efektīvi novērst kaitīgas vielas, piemēram, sēra dioksīdu, hloru, ēteri, etilēnu, oglekļa monoksīdu un slāpekļa oksīdus. To var saukt par guļamistabu, un pat naktī tas var absorbēt oglekļa dioksīdu un atbrīvot skābekli. Seši Qi Wa orhidejas ar vidukļa augstumu var apmierināt savu skābekļa patēriņu. Sansevierijas audzēšana iekštelpās var ne tikai uzlabot cilvēku darba efektivitāti, bet arī samazināt logu atvēršanu un ventilāciju vasarā.

blob.png

Aloe Vera ir labi pazīstams skaistums, bet, izņemot skaistumu, tas var arī attīrīt gaisu. Aloe Vera ir laba roka, lai absorbētu formaldehīdu un var absorbēt 90% formaldehīda, kas atrodas 1 kubikmetrā gaisa.

Adiantam ir ne tikai savdabīgā dekoratīvā vērtība, bet arī var absorbēt formaldehīdu un attīrīt gaisu telpā. Tas var absorbēt lielu daudzumu formaldehīda stundā, tāpēc tiek uzskatīts par visefektīvāko bioloģisko "attīrītāju".

Zaļā redīss gaisā var absorbēt benzolu, trihloretilēnu, formaldehīdu utt. Jaunizveidotās jaunās mājas ir labi vēdinātas, izmanto kaitīgus gāzes adsorbentus, un pēc tam ielieciet pāris zaļā redīsu podus, kas pamatā var atbilst izmantošanas kritērijiem. Ja birojā zaļie redīsi var pārveidot formaldehīdu cukurā vai aminoskābēs vielmaiņas procesā, tas var arī sadalīt benzola, ko izstaro fotokopētāji un printeri.

Baltā krāns nomāc cilvēka izelpoto izplūdes gāzu "ekspertus", piemēram, amonjaku un acetonu. Tajā pašā laikā tas var arī filtrēt benzolu, trihloretilēnu un formaldehīdu gaisā. Augsts iztvaikošanas ātrums var novērst deguna gļotādas izvadīšanu, kas ievērojami samazina slimības iespējamību.

Ivy ir viens no visbiežāk izmantotajiem materiāliem vīnogulāju apstarošanai. Tas var ne tikai panākt ekoloģiskās iedarbības un labiekārtošanas sekas, bet arī veicināt skābekļa, dzesēšanas, putekļu samazināšanas un trokšņa samazināšanos. Iekštelpu audzēšana var efektīvi pretoties vēža izraisītiem nikotīna veidiem. viela.

Chlorophytum var absorbēt vairāk nekā 80% iekštelpu kaitīgo gāzu, kā arī lielisku formaldehīda absorbciju. Vispārīgajā telpā pacēlās l ~ 2 zirnekļa augu podi, izsmidzinātā gaisā var absorbēt toksiskas gāzes, tādēļ Chlorophytum ir reputācija ar "zaļo attīrītāju".

Moderna mājas dekorēšana ir ne tikai modē, bet arī veselīga un dabiska. Ar šiem gaisa attīrošajiem zaļajiem augiem jūs varat nodrošināt savas ģimenes veselību un novietot tos pakāpeniski ar citiem iekšējiem rotājumiem, vienlaikus ļaujot interjeram piepildīt mākslu. Atmosfēra, tā dekorēja savu māju, skaista un veselīga.