Vairāk ziedu vairāk pieredzes bagāts

- Sep 11, 2017-

Tagad maz partneriem būtu jāpievērš lielāka uzmanība veselības, biroja galda, par atbrīvošanu no katlu iekārtām ir gandrīz visu nepieciešamo darbu biroju darbinieki (kaut gan nezinu, nav īsti Anti-radiācija). Bet visiem rokās, puķu podi ir būtībā puķu pods uz galda, veida normālo long-headed zaļā redīsu vai kaut ko, nekas pārāk daudz jaunu ideju. Bet šodien ieviest OASIS sērija ir interesants, un tās dizains iedvesma nāk no magnēta tāfeles birojs.

Šajā sērijā ir uz galda, ir brīvs, un var būt karājās pie sienas. Pat uz galda, ka viena, bet arī nedaudz atšķiras ar tradicionālo puķu pods, jo pa vidu, lai atvieglotu Polis kāpt augšup gar augi ir stienis.

Kaut peldošu stila vidū ir ir dažas plānas līnijas, bet arī lai atvieglotu gaisa augiem un kāpšanas arestu.

Ūdens vārdi ir arī ļoti vienkāršs, gatavs spray spray pudele tieši rindā uz līnijas.

Galdā šāda veida augu, šķiet, ka tie Meng Meng da da.

Iekštelpu puķu podi ar augļu kokiem, skaudība!

Vēl vairāk ziedi, vairāk bagāto pieredzi, nesen ziedu meistars, kas ir nav apmierināta ar puķu un dārzeņu veidus un sāka augu augļu kokiem, pavasara ziedu, vasarā var redzēt augļu, samazināsies tieši ēst uz leju, var vienkārši nav un tad pieejamu draugi, bērnu zina, kuriem piemērota stādīšanai mājās augļu koku?

Vīnogām ir kāpšanas augiem, sugu ziedi ir viss, ko zinu, kamēr vīnogas aug lēni, tas ir nepieciešams ņemt to pie plaukta Ak līdz vīnogu izaugt, dzert tēju čats ietvarā, ir arī ļoti ērti ah.

Podos vīnogu saglabāšanas prasības:

1. mitrums: vīnogu pieprasījuma ūdens ir ļoti augsts, tāpēc laistīšanas ir galvenais, jo īpaši podos vīnogas, jābūt savlaicīgai laistīt, lai novērstu sausuma, normālos apstākļos vīnogu uztura ilgi dzirdīšanu, lai zemes, vēlu rezultātus, vīnogu saknes ir vairāk vāji, tas laiku, samazināt laistīšanas;

2, augsnes: podos vīnogas var izvēlēties smilšmāla vai smalkas smilšaina augsne ir lietderīgi;

3 gaismas: vīnogas, hi light augi, augšanas laikā jānodrošina atbilstoša gaisma, bet augļu nogatavošanās izvairīties no pārmērīgas gaismas, lai izvairītos dedzināšana dienas.

Podu granātābolu saglabāšanas punkti:

1. augsne: podos granātābolu izvēlēties lapu puvi augsnes, augsnes upes smiltīm sajaukta ar augsnes kultivēšana un pievieno atbilstošu daudzumu organisko mēslojumu.

2, laistīšanas: granātābolu sausums, hi sausa vide, laistīšanas vajadzētu aptvert "sausā caur" princips, tā, ka baseinā, lai saglabātu "redz sausa mitrus, diezgan sausa un ne mitras." Ziedēšanas periodā var ūdens nav pārāk daudz, Pentu nedrīkst būt pārāk mitras vai piliens zari ilgi, noved pie krītoši ziedi, augļi, krekinga parādība augļu. Lietus sezona, lai savlaicīgi drenāžu.

3, saule: gaisma un temperatūra ir svarīgs nosacījums, kas skar granātābolu ziedpumpuru veidošanās. Augšanas perioda nepieciešama pilna saules un vairāk atbilstošu gaismu, jo vairāk ziedi vairāk spilgti. Leeward, saulains, sauss, vidi, kas veicina ziedu pumpuru un uzplaukumu. Kad gaisma ir zems, tikai ilgi lapām darīt ne ziedēšanas, neietekmējot skatīšanās efekts.

4, mēslošana: podos granātābols ir jābūt pietiekami pamata mēslojumu, un pēc tam pirms ziemas un attieciniet nogatavojies organisko mēslojumu, un pēc tam ik gadu pirms ziemas un attieciniet nogatavojies organisko mēslojumu, podos Granātāboli vajadzētu būt "mēslošanas plāns "Principā augšanas perioda nedēļas pieteikties nedēļas plāns mēslojums. Ilgtermiņa topdressing fosfora un kālija mēslojums, Paul ziedu augļi.