Veģetācijas metodes un piesardzības pasākumi Tulpiem

- Mar 22, 2018-

Tulpju audzēšanas metodes un piesardzība

Tulpju audzēšanai ir relatīvi augsta vides prasība, un to ir grūti uzturēt. Tomēr, kamēr mēs saprotam savus izaugsmes ieradumus un noskaidrosim to būtību, lauksaimniecība nav tik sarežģīta. Šeit ir Plant House, lai ikviens varētu dalīties ar "pēc pasaules zieda" - tulpju audzēšanas metodi.

Vispirms Zemēti augi

blob.png

1. Sīpolu apstrāde: pirms stādīšanas, sīpolu sīpoli jāapstrādā ar zemu temperatūru. Parasti sīpoli, kas ir apstrādāti 2 līdz 3 mēnešus pie 5 ° C vai 9 ° C, parasti sauc par "5 ° C bumbiņas" un "9 ° C bumbiņas". Tieša stādīšana.


2, stādīšanas laiks: audzēt tulpes var stādīt, var arī potted, abas stādīšanas metodes var veikt oktobra beigās.


3, stādīšanas metodes: stādīti atstatumi no 14 līdz 16 cm, pilnīgs bāzes mēslojums, apmēram 4 cm dziļums, 15-20 cm dziļa grāvī, pēc stādīšanas laistīšanas. Pirms un pēc dīgšanas un ziedēšanas, uzklājiet 2 līdz 4 plānus mēslojumus.


Otrkārt, podos augi:

blob.pngblob.png

1. Izvēles baseins: stādīšanas spuldzes var izmantot puķu podos ar diametru no 10 cm līdz 20 cm. Baseina dibens ir apmēram 3 cm biezs, ar kokogļu sārņiem, ķieģeļu akmeņiem, keramzītiem utt., Kā kanalizācijas slānim, kā arī brīvai un auglīgai neitrālai augsnei. Pievērsiet uzmanību jaunās augsnes izmantošanai, vecos augsnes stādītos liliju augus un sīpolu ziedus nevar izmantot, lai novērstu vīrusus, nematodes un citas infekcijas.


2, potted metodi: diametrs no 10 cm līdz 15 cm katliem katlā no 1 bumba līdz 2 bumbiņām, no 18 cm līdz 20 cm katliem katrā katlā no 3 bumbiņām līdz 5 bumbiņām, stādot bumbu augšā un augsnes virsmu var izskalot . Pēc stādīšanas novietojiet ēnu no 3. līdz 5. lapam, pēc āra ievietojiet ūdeni vēsā vietā. Ūdens ir jāizliet, ja podos ievietotās augsnes virsma ir mazāka par 1 cm. No nākamā gada decembra līdz nākamā gada februārim: aukstā sezonā putu traukus var izmantot putu traukiem un novietot āra piezemē un saulainās vietās. Saknes virs 5 ° C var augt. Putas augsne nav sausa, izlej pilienu.


Treškārt, tehniskās apkopes prasības:


1. Augsne. Tupelēm ir nepieciešamas auglības, augsnes, labi nosusinātas, ūdensnecaurlaidīgas un elpojošas augsnes, un tām jābūt nedaudz skābām (PH6-8.5). Izvairieties no sārmainās augsnes un augsta viskozitātes augsnes. Izmantojiet 1: 1 attiecībā uz kūdru, puves augsni un smiltīm. 1: 1 samaisīšana kā audzēšanas substrāts, efekts ir labāks.


2. Sunshine: Lai izveidotu tulpes, ir nepieciešami pietiekami daudz saules. Nepietiekama gaisma izraisīs sliktu augu augšanu, izraisīs pumpurus, augi kļūst vājāki, lapu krāsa kļūst vieglāka un ziedēšanas laiks ir saīsināts. Tomēr pēc pusstundu tulpju vajadzētu pienācīgi nokrāsot, lai atvieglotu jaunu sīpolu izstrādi. Turklāt, kad dīgstina, ziedpumpuru pagarināšanās tiek kavēta ar gaismu, un pēc ēnojuma var veicināt ziedpumpuru pagarināšanos un novērst agrīnas veģetatīvās augšanas pārāk ātri un ilgi. Pēc parādīšanās, gaisma jāpalielina, lai veicinātu augu savienošanu, veidojot ziedpumpuri un veicinot krāsojumu. Pēc tam, kad vēlie ziedpumpuri ir pilnīgi nokrāsoti, tie jāaizsargā no tiešiem saules stariem un jāpaplašina ziedēšanas laiks.


3, temperatūra: Tulpis karstā ziemā, vēss vasaras klimats, augšanas temperatūra ir 9-13 ° C. Stipri auksta pretestība, ziemas temperatūra -35 ° C zemas temperatūras pretestība.


4, laistīšana: pēc stādīšanas vajadzētu apūdeņot tā, lai augsne un spuldzes būtu pilnībā integrētas un veicinātu sakņu darbību, pēc ūdens regulēšanas būtu piemēroti dīgšana, kamēr lapiņas pakāpeniski ir iegarenas, var tikt izsmidzinātas uz lapas virsmas, palielināt gaisu mitrums, sūknēšana Ziedēšanas laikā un ziedēšanas periodā jānodrošina pietiekams ūdens daudzums, lai veicinātu pilnīgu ziedu attīstību. Pēc ziedēšanas ir jāpieņem pienācīga ūdens kontrole.


5. Mēslošana: Tulpes ir mazas prasības attiecībā uz mēslošanas līdzekļiem. Ja izaugsme ir vāja, var izmantot dažus slāpekļa mēslojumus. Kad sakņu sistēma ir labi attīstīta, uz 100 kvadrātmetriem uzlieciet 2 kg kalcija nitrāta un sadaliet to trīs atsevišķās partijās ar intervāliem, kas ilgst vienu nedēļu vai ilgāku laiku.


6. Kukaiņu kaitēkļi: Tulpju kaitēkļu un slimību patogēnus var pārvadāt ar spuldzēm. Tos var arī pārvadāt ar augsni, lai inficētu spuldzes. Tās galvenokārt rodas augstā temperatūrā un augsta mitruma apstākļos. Galvenās slimības ir kātiņa pūce, mīksta pēda, šķelto krāsu slimība, slāpēšana, sarkanie pumpuri, kukaiņu kaitēkļi pārsvarā ir skaloti. Pirms stādīšanas veiciet atbilstošu augsnes dezinfekciju un maksimāli izmantojiet detoksikācijas sēklu audzēšanu. Atrast slimu augu izrakt un iznīcināt to laikā. Siltumnīcas augšanas procesā 1 ~ 2 reizes ielejiet fungicīdu. Efekts ir labāks; Lai novērstu augstu temperatūru, ir jāsaglabā laba ventilācija. Augsts mitrums; kad parādās laputu, tos var izsmidzināt ar 3% dabīgā piretrīna 800 reizes.


7, atzarošana: pēc ziedu Xie, papildus plāno pamest mātes augu, pārējā ir nepieciešams nogriezt ziedu kātiem laikā, lai barības vielu piegāde koncentrēta spuldzes attīstību. Šajā brīdī laistīšanas pakāpe jāsamazina pakāpeniski, lai veicinātu jaunu sīpolu un tekstūru bagātināšanas paplašināšanos.