Sukulenti augi ar lielu vai mazu augu podi?

- Dec 06, 2017-

Bieži vien ir grūti pateikt, kāda lieluma pods jums nepieciešams saviem sukulentiem un pasākumiem. Parasti es iesaku atstāt apmēram pusi collu vietas starp saviem sukulentiem un kafijas malu, tāpēc viņiem būs maz vietas, kur izplatīties un augt. Pārāk daudz vietas faktiski var novērst sulīgu augšanu daudz lielāks, jo saknes izplatās pirms sulīgs ir laiks panākt. Ja jūs pērkat divu collu sulīgu, a   2,5 collu pods parasti ir laba izvēle, ja jūs to stāda pati.

Ja jūs savā kombinācijā apvienojat daudz sukulentu, jūs vēlaties atstāt mazliet vietas katrai no tām, tāpēc viņiem būs iespēja izkliedēt. Cieši pieprautā kārtībā, piemēram, zemāk, izskatīsies skaisti, tiklīdz tas būs pabeigts, bet tas parasti nepieļaus sukulentu augšanu uz ilgu laiku un izskatās aizaugušas, jo sukulenti cenšas izstiepties vai izplatīties. Dodiet viņiem mazu "elpošanas telpu", lai nodrošinātu jaunu izaugsmi.

Lai gan ir daudz lietas, kas jāņem vērā, izvēloties podu, tā joprojām ir patiešām jautra daļa no audzēšanas sukulentiem.

Baike Bioloģiskās tehnoloģijas. co., ltd. specializējas pētniecībā un ražošanā videi draudzīgu iekštelpu / āra augu podi ar skaistu izskatu, mūsu augu pods ir izgatavots no bioloģiski noārdāmiem lauksaimniecības un mežsaimniecības atliekvielu savienojumiem. Palīdziet jūsu sulīgs augs aug veselīgi.