Sējas stabilitāte, sējas, tāds pats, pat no daļiņu izmērs

- Sep 11, 2017-

Taisnstūrveida stādītājs ir kļuvusi par galveno tirgus

Taisnstūrveida stādītājs ar tirgu, veicināt un attīstīt veida taisnstūra stādītājs ir kļuvusi diezgan daudz, taisnstūrveida stādītājs ne tikai aizstāt oriģinālo veco lauksaimniecībā ir vissvarīgākais ir tas, ka tā ir vienmērīgs sadalījums efektu. Nav jāuztraucas par nevienmērīgu savu kultūru audzēšanas tā, ka slikta lauksaimniecības kultūrām efekts ietekmē ražas.

Taisnstūrveida sējmašīna padara pārkaisa sēklas vienmērīgi stādīšanas parauglaukumos. Biežāk lietotajiem modeļiem ir centrbēdzes cirtņus, kas sastāv no sēklu kastes un sējas riteņiem. Sēklas tiek transportēta no lodziņa sēklas sējai ripu un iesēja saskaņā ar centrbēdzes spēku darbības. Raida līdz 8 – 12 metri. Arī sasmalcinātas, pulvera vai granulu mēslojums un kaļķi un citi materiāli, sēšanas ierīces var uzstādīt arī lauksaimniecības lidmašīnās izmantot.

 

1. lauksaimniecības tehniskās prasības: savlaicīgi sēšanas, atbilstīgi prasībām, sēšanas, sējas dziļums, celms, atstarpes un citiem rādītājiem, sējas stabilitāti, sējas pašas, vienotai daļiņu izmērs.

2. izpildījuma prasībām taisnstūrveida stādītājs: sētu saskaņā ar noteikumiem, kas sēklas sadalījums ir vienota, sēklas sējai mitras augsnes slānī un pārklāti ar mitru augsni, pats, sējas sēklas bojājumu līmenis ir zems; sējas mašīnu arī prasa rindstarpas, tāds pats skaits sēklas pieprasījuma mašīnu prasa arī uz iedobi sēklu skaits ir vienāds, sēklas caurumu nav pārāk izkliedētas; vienā precizitātes taisnstūra stādītājs, prasa katru sēklu un tās sēklu netālu no pašas rindstarpas.

Uz ilgu laiku var izmantot pareizu metodi saglabāt taisnstūrveida sējmašīna

Pēc lietošanas taisnstūrveida stādītājs pievērst uzmanību saglabāšanas darbu uzglabā sausā un ventilēta noliktavu vai šķūnītis, izvairīties no atvērtās atmiņas. Vajadzētu saglabāt bagāžnieka atbalsta būtu nevis tieši un kontaktu, lai izvairītos no mitruma nākamā izmantošanas ietekmi uz zemes. Veicot ikdienas uzturēšanas darbu taisnstūrveida stādītājs var palielināt savu darba dzīvi.

Taisnstūrveida stādītājs ilgstošai uzglabāšanai pirms sējas, nākamajā sezonā būtu jāveic pirmstermiņa uzturēšanas mašīnas stāvoklis labs tehnoloģijas. Tīru augsni darba daļas un notīriet tos ar sviestu vai atkritumu eļļu, lai novērstu rūsas.

Taisnstūrveida sējmašīna vienā mikroshēmā ātrumu un integrācija ir ļoti liels un atbilst nosacījumiem par ierīces lietošanu, un cena ir ļoti laba, tā, pamatojoties uz taisnstūrveida sējmašīna C51 mikrokontrolleru attīstības monitoringa programmu, taisnstūrveida sējmašīna potēšanas piltuvi saknes atbilst abām pusēm tika uzstādītas infrasarkanā starojuma emisijas cauruli un infrasarkano saņēmēja caurule, signāla raidīšanas ierīce ir uzstādīta uz iekšējās fiksācijas daļa un signālu saņemošā ierīce ir uzstādīta uz push rod.

Kad taisnstūra stādītājs sēklas ir samazinājies par aizgājis, infrasarkano staru emitē caurule infrasarkanā starojuma emisijas īslaicīgi tiek bloķētas un infrasarkanā starojuma uztveršanas caurule raida pulsa signāls sakarā ar īsu infrasarkanais Stars uzņemšanu un saņem signālu, izmantojot klausuli, kas uzmontētas uz push rod skaņu svilpe, liek domāt, ka sēklas Kristu, jūs varat arī uzstādīt divus pārus uzsākt - uztvērēju ierīces taisnstūrveida stādītājs, lai uzlabotu uzraudzības precizitāti.