Lingnan Homestay

- May 24, 2018-


Ar individualitāti un temperatūru dzīvojošā mājvieta veic cilvēku dzeju un tālu cilvēku iztēli. Tajā pašā laikā tā ir lieliska vieta, kur izpētīt pilsētas vēsturi un kultūru. Pēdējos gados Kiguanā, Dongshanā un senos ciematos mierīgi ir pieaudzis ģimenes īpašums ar unikālām Lingnan īpašībām. Privātā kapitāla ienākšana ir atjaunojusi veco, novecojušo un pamestu māju; reformatoriem ir izjūtas un neatlaidība. Tas nav viegli un grūti. Vēl ir vēl cerības.

Blakus Livana muzeja Rietumu vārtu namam ir ģimenes māja ar nosaukumu "Guanyu Huawu". Tradicionālās Xiguan tradīcijas, Manchurian logu koka režģi, doba iekšpagalma, zaļā ķieģeļu siena, Ma Shi Road uc Lingnan šarmu. Jiang Xiaohui, "Residently Founder" dibinātājs, vairāk nekā 20 gadus ir dzīvojis Guangzhou. No viņa jaunības Jiang Xiaohui īpaši patika vecā ēka ar vēsturiskām zīmēm, it kā viņš varētu runāt par pilsētas dvēseli caur veco māju.

blob.png

Jiang Xiaohui uzskata, ka vēsturiskie rajoni Guandžou ir bagāti ar kultūras tūrisma resursiem, un tiem vajadzētu aktīvi aizsargāt un efektīvi atjaunot.


"Guanyu" atrodas Liangwana ezera parka priekšā un divās dzīvojamās ēkās Yongqingfangā, Enning Road. Būvniecības periods ir 11 mēneši, un ieguldījums ir vairāk nekā 4 miljoni RMB. "Gultasvietas pilsētā, legalizācija kļūs par lielāko šķērsli". Pirms stāšanos dzīvesvietas industrijā Jiang Xiaohui veica detalizētu rūpniecības apsekojumu un konstatēja, ka daudzas no Guangzhou pilsētas mājas nevarēja iegūt uzņēmējdarbības licences, jo viņi neveica "dzīvesvietas un uzņēmuma izmaiņas", kā rezultātā radās virkne no nepatikšanām. . Tādā pašā veidā "dzīvojamo reformatoru" arī deva Jiang Xiaohui problēmu.


Vecā Xiguan vēsturiskā rajona dzīvojamās ēkas bija ļoti sarežģītas. Jiang Xiaohui un viņa palīgi trīs gadus pēc kārtas devās uz apkārtni, lai atrastu māju un galu galā izvēlētos uzturēšanos Lai Chi Wan rajonā. Džings Xiaohui atgādināja: "Lai iznomātu šo māju, mēs ņēma lietus, lai tiktos ar īpašniekiem un aizbrauca no mājas uz nakti, lai aktivizētu uzņēmējdarbības plānošanas lietu. Galu galā mūsu sirsnība un uzticība arī viņu iespaidoja. Viņš piekrita īrēt to man un bija 10 gadus vecs. Nomas priekšnoteikums ir tas, ka es arī pabeigšu "dzīvesvietas un biznesa pārmaiņu" legalizācijas procesu. Tātad Jiang Xiaohui ir izstrādājis uzņēmējdarbības plānu par vēsturisko bloku aktivizēšanas vērtību un nozīmīgumu, vairākkārt apmeklēja ielas un ar to saistītos līderu rajonus, un galu galā gūst atbalstu. , pabeidzis procedūru "dzīvesvieta mainīt uzņēmējdarbību".

blob.png

Jiang Xiaohui sacīja: "Tas, ka mēs pastāvīgi dzīvojam un maināmies biznesā, ir, no vienas puses, īpašnieka lūguma dēļ, no otras puses, tā ir legalizācija, kas vairāk veicina kapitāla ienākšanu." Mainīt biznesu "ir arī mana uzņēmuma dibināšana. Viens no pamatnosacījumiem."


Vēsturiskā ēka pārveidota par "Star" pasauli


Lai klienti varētu gūt labu pieredzi, visās veikalu telpās gultas veļa, segas un cita veļa tiek izmantota tikai zvaigžņu viesnīcā, un Jiang Xiaohui pieņēma nozīmīgu lēmumu atbrīvot biroju Yongqingfangā. Grass, nopirka profesionālu aprīkojumu, atrast kādu, kurš ir atbildīgs par visu istabu gultas nomaiņu abos veikalos, lai nodrošinātu visu veļas tīrību veikalā.


Pēc izrakstīšanās darbiniekiem ir jānoņem gultas un jādodas 15 minūtes, lai atvilktu atpakaļ veļas istabu uz Yongqing laukuma pusi. Uzlieciet šīs auduma kastes otrajā stāvā, tos nomazgājiet un nosusiniet. Tas tika nosūtīts atpakaļ uz Liwan ezera pusi, kur to žāvēja, augšējā jumta virsmā. Tas vēl nav pabeigts. Pēc žāvēšanas tas jātransportē atpakaļ uz Yongqing laukuma veļas telpu gludināšanai un salokšanai. Visbeidzot, to velk atpakaļ uz Liwan ezera veikalu. Šis process ir ļoti darbietilpīgs, un ne visi uzņēmēji ir gatavi uzstāt.


"Gultām vajadzētu būt arī īpašībām. Tas, ko jūs patiešām darāt, ir atbildīgs jūsu viesiem. "Saglabājiet savu gaitu un dzīvojiet uz šī pamata" ir mana attieksme pret to. "Džings Xiaohui uzstāj.


Jiang Xiaohui bija no Hunan provinces. Lai labāk interpretētu Xiguan kultūru un integrētu mūsdienīgu māju apdari, viņš arī personīgi uzaicināja vācu IF dizaina balvas ieguvēju He Yongming, lai viņu izstrādātu. Tāpēc viņš iepazīstināja ar dzejas gleznas dzejoļu tēju. "Vecā Xiguana dzīve ir oriģināla. Turklāt," lai nodrošinātu mieru saviem īpašniekiem, kā arī turpmākajai darbībai un aizsardzībai, pēc īpašuma pārveidošanas tai arī jātiek galā ar virkni problēmu, piemēram, ugunsdzēšanas un likumsakarība. Ceļš uz rekonstrukciju ir grūti, "žurnālistiem teica Jiang Xiaohui.


Yuan Ting House


Muzejs seno mēbeļu stāsta viesu nams


Lilong Village, Daochoukou ziemeļu krastā, Juxing ielā, Fangcun avēnijā, Liwan rajonā, ir slavena ar gandrīz 130 gadu vēsturi. To sauc arī par "Yanjia Village". Pastaigājoties Julong ciematā, "Yuan Ting" atrodas ievērojami divās vēsturiskās ēkās. Starp tiem, Juan Ting Nr. 5 pagalms, slavenā uzņēmēja "Jiu Wuchen's Bijusī rezidence" mājas ir "dzīvais muzejs" ar sešām istabām. Yuan Ting 12 ir publiskā pasākuma telpa, kas apvieno izklaidi, izklaidi un iepirkšanos.


Yuan Ting dibinātājs Han Chong žurnālistiem sacīja, ka izvēloties gultu un brokastis Julong ciematā, tas bija ne tikai tādēļ, ka tas saglabāja vispilnīgākās Qing dinastijas dzīvojamās ēkas, bet arī sniedza vietu, lai labāk izskatu un pieredzi antīkās mēbeles . .


Pastaigas Yuanting, Shaanxi Chang'an kabinets, Shanxi Temple priekšsēdētājs, Yuncheng kabinets ... Veco mēbeļu komplekts ar bagātīgu vecuma izjūtu stājas redzams un mijiedarbojas ar Lingnan, Qingzhuan un Chaozhou gultām. sadursme. Šie "vecie senlietas" ir ne tikai mēbeles, bet arī viesi to parasti var izmantot. Šo veco mēbeļu meistari ir Harvey un Yao Xiaobo pāri, kas nodibināja Weibo nama mākslas un dzīves muzeju. Sākotnēji viņi ceļoja pa visu valsti un pavadīja vairāk nekā 30 gadus, lai glābtu un rehabilitētu vairāk nekā 3000 senās mēbeles, kas bija sapuvušas un pat apdegtas.


"Mani satrieca tas, ko Weibos darīja un iemīlēja šīs senās mēbeles. Es gribēju izplatīt stāstus aiz viņiem vairāk cilvēku, tāpēc es nomāju tos kopā ar pārējiem diviem dibinātājiem. Divas vēsturiskās ēkas Long Village iegādājās mazu Weibos antikvāru mēbeļu daļu. "


Vēsturisko ēku aktivizēšana nevar būt "tāpat kā tas"


Saskaņā ar Han Chong atmiņu, divu vēsturisko ēku uzvarēšanas process bija relatīvi gluds. "Vairāk nekā pirms desmit gadiem daži izstrādātāji šeit nopirka kādu māju. Šajā periodā viņi veic remontu. Liwan rajona valdība ir savākusi Šo vēsturisko ēku aizsardzība Long ciematā ir arī ļoti svarīga, tāpēc ēka ir labi saglabāta, un mēs esam mainījušies mazāk. "


Lai gan tika izmantots tikai īss trīs mēnešu periods, Yuan Ting vēsturisko ēku atjaunošana joprojām ir piesardzīga un koncentrēta uz remontdarbiem un interjera izkārtojumu. "Tā kā vecās ēkas nevar mainīt lielā mērā, mēs galvenokārt veicam dažus sienu stiprinājumus un jumtu hidroizolāciju, un, ņemot vērā to, ka mājās ir vajadzīgi cilvēki, mēs pavadām vairāk laika drenāžai, notekūdeņu attīrīšanai un ugunsdzēsējiem . Grūtības ir izturēties pret zemi. Lai novērstu mitrumu, Lingnan vecā māja apglabās dziļās smiltis zemē, lai absorbētu mitrumu. Kad zeme ir gara, tā sabruks. Tāpēc zeme ir jāuzpilda. "


Tajā pašā laikā, lai izvairītos no iespējamiem sekundāriem "sekundāriem bojājumiem" vēsturiskajām ēkām, ēkas iekšpusē esošās vadi ir visas "jenas līnijas". Han Chong stāstīja reportieriem: "Ja jūs iegultu caurumu sienā, piemēram, mūsdienu apdare, tas radīs neatgriezenisku kaitējumu pašai ēkai."


Han Chong uzskata, ka šo vēsturisko ēku aktivizēšana ir cieņa pret vēsturiskajām ēkām. Uzņēmējdarbības gaitā viņiem ir vairāk pienākumu un pienākumu turpināt uzturēt. Komercializācija pārāk lielā mērā ir arī zaudējumus pašām vēsturiskajām ēkām.


Dongshan B & B


Veco ēku atjaunošanas laikā ir radušies daži veci grodi


Dongshan B & B, kas atrodas 12 Hengshuihou ielā 12, Donghuan Road, ir viena no senākajām ģimenēm Xinhepu rajonā. Ķīnas Republikas laikā tā bija trīsstāvu villa. Sākotnēji tā bija veca Yi ģimene, kas dzīvo Taishanā. Māja. Jaunā institūta vadītājs Yan Xiaoming iepazīstināja ar: "2015.gadā mēs īrējām māju. Mēs sākotnēji vēlējāmies atrast vietu, kurā mūsu kultūras sakaru kompānija varētu pavadīt draugu tikšanās vietu. Pārējos dažus numurus bieži izmanto, lai izklaidētu draugus bez maksas. Tas bija ļoti populārs, lai to nosūtītu uz draugu loku, un radās doma par gultu un brokastīm. "


"Tolaik mājas kvalitāte bija ļoti slikta. Papildus grīdai mēs gandrīz mainījāmies. Tas bija visa ēkas renovācija. Iekšējā tērauda konstrukcija tika izmantota, lai pastiprinātu veco māju, un ieguldījums apdares bija aptuveni 2 miljoni juaņa. Mēneša nomas maksa bija tāda, ka tai joprojām vajadzīgi desmiti tūkstoši juaņu. "Apdare nav viegla, un pilsētas administrācija to pārtrauca tikai pēc nedēļas vai divām pēc tā sākšanas. Tika pieprasīts iesniegt pieteikumu no vadības departamenta un plānošanas biroja. Sākotnēji, lai gan šī māja nav sarakstā iekļautā vēsturiskā ēka, tā arī ir jāpārvalda, atsaucoties uz vēsturiskajām ēkām, jo tā atrodas vēsturiskajos un kultūras rajonos.


Yan Xiaoming sacīja: "Lai atjaunotu vecās vēsturiskās ēkas, sākumā mēs nezinājām, kādas procedūras vajadzēja paveikt. Visu formalitāšu nokārtošanai vajadzēja divus mēnešus, un visa renovācija tika atlikta septiņus līdz astoņus mēnešus."


Tagad, kad ieejat Dongshan Bund, jūs varat sajust spēcīgās Lingnan īpašības. Visiem Dongshan stila veidiem, piemēram, dzelzs logu ziediem, gramofoniem, seno porcelānu un flīzēm, ir daudzi koka saliekamie un manchurian logi, kas raksturīgi Xiguan. Yan Xiaoming sacīja, ka citas slimnīcas dizaina koncepcija patiesībā ir Dongshan un Xiguan iezīmju kombinācija.


Dongsanas apgabalā ir daudz bungalo un villas, kas ir labi saglabājušies un kam ir labs pamats aktivizēšanai un izmantošanai. Saskaņā ar nepilnīgu statistiku Dongshanas apgabalā ir apmēram desmiti vai nu ģimenes, un divās vai trīs mājās vienģimenes mājās.


Veiciniet lielāku kapitālu, lai piedalītos veco ēku aktivizēšanā


Reportieris apmeklēja vairākas Dongshankou ģimeņu mājas. Daudzi ģimenes locekļi domā, ka ģimenes locekļi joprojām atrodas "pelēkā zonā" Guandžou. No vienas puses, daudzas vecās ēkas galvenokārt ir dzīvojamo ēku. Kad viņi piesakās uz uzņēmējdarbības licenci, viņiem ir radušās problēmas, kas neatbilst faktiskajai lietošanai un mājas dabai. Tie var parādīties tikai uzņēmuma vai viesnīcas izvietošanas veidā; no otras puses, īpašuma stāvoklis nav Qing dinastijā, valsts drošības iestādes to galvenokārt noteica kā tūrisma nozari, lai uzraudzītu, un peldošu iedzīvotāju uzraudzība un ugunsaizsardzība bija arī trūkums. Yan Ciaomings, atbildīgais par citām slimnīcām, teica, ka viesnīcu operatori ir ļoti gatavi sadarboties ar attiecīgo departamentu prasībām un likumīgi tos izmantot. Tikai tad, kad tas ir legalizēts, viesnīcu operatori uzdrīkstēties uzsākt darbību; tikai tad, ja politika un noteikumi būs skaidrāki, vai vairāk privāto kapitālu iesaistīs tradicionālo veco ēku uzturēšanā un atjaunošanā.


Cilvēki šajā nozarē uzskata, ka viesnīca ir jauna nozare. Viesnīcas biznesa pastāvēšanas un attīstības problēmas ir neizbēgamas. Sakarā ar vēsturiskajām un vecajām ēkām, kas iesaistītas kultūras relikvās, plānošanā, sabiedrības drošībā un pilsētu vadībā un citās struktūrvienībās. Ņemot vērā neskaidras politikas apstākļus, ir iespējams apsvērt iespēju izveidot starpdepartamentu kopīgu darba grupu veco ēku aktivizēšanai un izmantošanai un mudināt vairāk privātpersonu un privāto kapitālu piedalīties veco ēku aktīvā izmantošanā.


"Privātiem cilvēkiem ir nepieciešama vadība, iedrošinājums un palīdzība. Pārveidojot un lietojot, mēs nevaram noteikt pārāk daudz noteikumu un noteikumu. Tagad viesnīcu padarot mazliet bezjēdzīgi. Mēs arī vēlamies paplašināties, un mēs esam aizturēti, pamatojoties uz nenoteiktību politikā un regulās un līdzekļu trūkumu. "Yan Xiaoming arī uzskata, ka Dongshan un Xiguan paši par sevi ir vizītkartes par kultūras tūrismu Guangzhou. Tiem vajadzētu radīt apstākļus, lai vairāk tūristu varētu ieiet vecajā pilsētā un novērtēt autentisko Lingnan kultūru.


Ekspertu atzinums


Guangzhou Bed and Breakfast ir agrīnā attīstības stadijā


Salīdzinājumā ar Zhejiang un Pekinas viesnīcu industrijas straujo attīstību, Guangzhou B & B joprojām atrodas attīstības un izpētes sākumposmā.


2017. gada augustā Guangzhou tūrisma administrācija savā atbildē uz CPPCC priekšlikumu norādīja, ka šobrīd Guangzhou B & B galvenokārt atrodas laukos, un iedzīvotāju mājokļi tiek izmantoti, lai veiktu izmitināšanu un uzņemšanu. Pilsētā ir arī daži hosteļi, kas pārveidoti no vecajām ēkām.


Reaģējot, Sun Jatsenas Universitātes tūristu institūta bijušais direktora vietnieks Peng Čings intervijā žurnālistiem sacīja, ka vēsturiskās ēkas Guandžou pilsētā atpaliek no Zhejiang un Pekinas. Tas ir rezultāts, attīstot īpašības Guangzhou pašu tirgus. Pirmkārt, visa izmitināšanas industrija Guangzhou ir ļoti attīstīta un rada pārmērīgas piegādes situāciju. Šādos apstākļos viesnīca, protams, ir tikai viena no daudzajām iespējām. Otrkārt, lielākā daļa šo vēsturisko ēku Guandžou ir koncentrētas vecajā pilsētā. Vecās mājas ir vecas, apkārtējā vide ir vispārīga, un mājas ir vispārējās formas. Nav daudz veco māju, ko var izmantot, lai pārveidotu mājas boutique viesnīcās.


Peng Qing uzskata, ka "Guangzhou tūrisma tirgū dominē uzņēmējdarbības klienti, un biznesa viesiem izmitināšanas patēriņš galvenokārt ir biznesa uzņēmumi. Viesnīcu un naktsmītņu pieprasījums ir relatīvi zems. No piedāvājuma un pieprasījuma viedokļa var atrast investīciju ienākumus no vecajām ēkām, kas rekonstruētas Guangzhou pilsētu teritorijās. Šī priekšrocība nav acīmredzama, un tas ir arī galvenais iemesls, kāpēc Guandžou pilsētā ir zems entuziasms investēt B & B. Protams, reģionos, kur resursi ir izdevīgi, investīciju B & B ir liels entuziasms, un no pašreizējā darbības viedokļa tas darbojas arī labāk. Tas pierāda, ka Guandžou investīciju piesardzības pakāpe neredz akli. "


Reaģējot uz dažām problēmām, kas radušās pašreizējās gultasvietas un brokastu izstrādē, Peng Qing uzskata, ka gultas un brokastu izstrādātājam "jāapkopo iepriekšējās gultas un brokastu veiksmīgas un neveiksmīgas attīstības pieredze, jāpievērš uzmanība pamata izmitināšanai funkcija plus izjūtas un nodrošināt izmitināšanas funkcijas klientiem. Nevar zaudēt, tas ir gultas un brokastu pamats, nevar ignorēt visvienkāršākās vajadzības sajūtas dēļ.Tajā pašā laikā, Guangfu kultūras īpašību mantojums , paša produkta īpašībām, tirgus segmentu vajadzību precīzai pozicionēšanai un galvenajai kultūrai ir gultas un brokastu dvēsele, jāstiprina. Sākotnēji zinātniski ieguldījumi, izmaksu faktiskā kontrole un laba pārvaldība vēlākais periods ir viesnīcas attīstības un darbības pamatfunkcijas. "


Departamenta atbilde


Golfa un brokastu biznesam būs jāievēro noteikumi


Lai golfa un brokastu nozare gūtu ilgtermiņa attīstību, mums vispirms ir jābūt stabilai vadības sistēmai. Zhejiang province ieņēma vadību lauku birojā un daudznozaru līdzdalību formulējot "Zhejiang provinces Bed and Breakfast pārvaldības noteikumi". Provinces sabiedriskās drośības birojs izveidoja "Pagaidu noteikumus par B & B (Agritainment Houses) ugunsdrošības vadību Zhejiang provincē", lai ļautu viesnīcu operatoriem ievērot noteikumus. Ir likumi, kas jāievēro.


Kā kultūras pilsēta, kuras vēsture ir vairāk nekā 2000 gadu, Guangzhou ir daudz vēsturisku ēku un citu veco māju, ko var izmantot daudzos veidos, lai aktivizētu un izmantotu. Šogad Guangzhou tika iekļauta arī kā viena no pirmajām izmēģinājuma pilsētām vēsturisko ēku aizsardzībai un izmantošanai valstī. Tā izdeva arī "Guangzhou vēsturisko ēku aizsardzības un izmantošanas pilotu darba programmu", kurā tika ierosināts "iedrošināt vēsturiskās ēkas pārveidoties par ģimeņu mājām, kafejnīcām utt., Pētījumu finansēšanas subsīdijām. Ar atlīdzību saistītie pasākumi. "


Runājot par vēsturiskās ēkas "dzīvojamo reformu" problēmu, žurnālists uzzināja, ka "Guangzhou Pašvaldības tautas valdības vispārējā biroja atzinumā par galveno tirdzniecības telpu nosacījumu turpmāku atvieglojumu" tika precizēti uzturēšanās un darba vietas, kas pieder pie dzīvesvietas un viņu pieteikumi tika veikti. Personas, kuras nodarbojas ar atbilstošu piesārņojuma novēršanu, slēptas neaizsargātās problēmas nozarēs, var iesniegt vietējo iedzīvotāju valdībai vai tās nosūtītajām aģentūrām, ciemata (kaimiņu) iedzīvotāju komitejai un citām struktūrvienībām, kuras izsniedz, izmantojot pierādījumus par uzņēmējdarbības reģistrāciju. Turklāt saskaņā ar "Guangzhou Pašvaldību tautas valdības ģenerālsekretāra atzinumu par tirgus piekļuves vides optimizēšanu", reģistrējoties pieteikuma iesniedzējiem par komerciālajām mājām (darbības vietām), papildus negatīvajiem sarakstiem saistītajiem apstākļiem, pašnodarbināto saistību sistēma tiek tālāk īstenots. Reģistrācijas apstiprināšanas procesa optimizācija. Attiecīgā persona, kas atbildīga par Valsts zemes un resursu plānošanas komisiju, norādīja, ka vēsturiskā ēka ir mainījusi tās izmantošanu un izmantošanu rūpnieciskai un komerciālai reģistrācijai. Zemes un plānošanas nodaļa sadarbojas ar pilsētas rūpniecības un tirdzniecības biroju, lai turpinātu optimizācijas pasākumu izpēti kopā ar vēsturisko ēku aizsardzības un izmantošanas veicināšanu.


Guangzhou pašvaldības tūrisma birojs arī paziņoja, ka tā izskata un formulē vadlīnijas par gultas un brokastu un pakalpojumu standartu būvniecību atbilstoši dzīvesvietas attīstībai un plāno piedalīties "Bed and Breakfast Inn" standartu izstrādē Pakalpojumu standarti "un" B & B Inns drošības vadības standarti ". Stiprināt gultu un brokastu uzņēmējdarbības uzraudzību un standartizāciju valsts drošības, ugunsdrošības, pārtikas higiēnas, vides aizsardzības, pakalpojumu kvalitātes un sistēmas izveides aspektos, kā arī uzlabot viesnīcu vadības un pakalpojumu kvalitāti.


Turklāt, ņemot vērā mājokļu nozares attīstību, tajā ietilpst arī tādas struktūrvienības funkcijas kā valsts noteikumi, mājokļu būvniecība, kultūra, sabiedrības drošība, ugunsdrošība, lauksaimniecība, pārtika un medikamentu uzraudzība, kā arī plāni stiprināt plānošanu, zemi, kultūra, sabiedrības drošība, lauksaimniecība un pārtikas un medikamentu uzraudzība. Citas struktūrvienības koordinē un savstarpēji sazinās, lai panāktu vienprātību. Kad apstākļi ir nogatavojušies, laikus tiks pārskatīti "Guangzhou Tourism Regulations", lai vadības darbības jomā iekļautu jaunās uzņēmējdarbības formas, piemēram, viesnīcu industriju.