Glabājot puķes vasarā, atcerieties šos punktus

- Aug 07, 2018-

Glabājot puķes vasarā, atcerieties šos punktus

Temperatūra vasarā ir ļoti augsts, īpaši augstā temperatūrā pusdienlaikā. Parasti temperatūra ir virs 30 grādiem. Ūdens zudumu un Transpirācija ziedi un augi ir ļoti ātri. Tie zaudēja un iztvaicētos ūdens vienmēr nodrošina saknes. Laistīšanas, augsnes temperatūra un krāna ūdens temperatūru starpība ir pārāk liela, un tas, šķiet, palielināt ūdens pēc laistīšanas. Patiesībā situācija ir pretēja. Jo tas ielej aukstā ūdenī, kad augsnes temperatūra nokrīt pēkšņi, saknes meklējamas saknes sarukt, kas ietekmē normālu ūdens pārvadāšanai un filiāles parasto absorbcijas un atstāj. Tādēļ, laistīšanas vasarā jāveic no rīta un vakarā, nevis ūdens pusdienlaikā.

Vasara ir visstraujāk augošais sezonas visu veidu ziedi. Jāgarantē uzturvielas nepieciešami ziedu izaugsmei un ūdens piegāde. Plānas šķidro mēslojumu, kas var vārīti reizi mēnesī tiek apvienota ar laistīšanas. Pievērsiet uzmanību sausumu un mitrumu augsnē, dehidratācija un sausus zarus un lapām ir viegli, pārāk daudz ūdens ir viegli šķirnes baktērijas un saknes, lai augsne būtu jātur mitra un ne ar ūdeni piesūkušos vasarā. Lai nodrošinātu veselīgu augšanu ziedi un augi.

Vasarā, papildus lietains laiks, visi ziedi ir jātur prom no pusdienlaika saule, āra gaismas var pienācīgi aizsargātas, telpas var izvietot uz palodzes vai balkons, saule pareizi nokrāsas logā, var pakārt plānas aizkari un citām r krājumi tādā veidā, varat baudīt ziedu izkliedēto gaismu, tas būs ne miecētas ar sauli.

Daudzas ģimenes ir gaisa kondicionēšanu vasarā, bet gaisa kondicionētā telpā, tas nav labs ziedu audzēšanai, jo gaisa kondicionētā istabas ir pārāk sauss, tas ir viegli veikt ziedi lapas un augi dzeltens un sauss, daži ziedi ir vairāk, piemēram, mitra , piemēram,: Orhideja, acālijas un tā tālāk, tāpēc iekštelpu puķēm vasarā ir jātur prom no gaisa kondicionēšanas sistēmām (izņemot īpašos apstākļos), atvērtie logi vēdināt, bieži aerosols ūdens ap puķēm atdzist, palielināt apkārtējās vides mitruma.