Vai tas patiešām ir piemērots, lai palielinātu ziedus pašizgriežamajos podos?

- Jul 25, 2018-

Vai tas patiešām ir piemērots, lai palielinātu ziedus pašmugurējās podos?

Mūsdienās tirgū tiek ieviests baseins. Tas ir sava veida baseins. Baseinam ir neliels baseins. Mazā baseina apakšā ir caurums. Pievienot biezu kokvilnas pavedienu. Apakšā baseinā tiek pievienots ūdens. Kokvilnas pavediens absorbē ūdeni augsnes absorbcijai. Šis pašizgrūdinošs Vai tiešām ir pareizi paaugstināt ziedus slinks pot? Tā ir labākā izvēle neliela izmēra podos.

Šis dizains ir balstīts uz hidroponikas principu. Es pats nerunāju augu hidroponiku. Kāpēc

BK-8078, BK-J秸秆+M.jpg

Augu sakņu augšana ir labākā augsnē un tumšā vidē. Augu augšanai nepieciešamās barības vielas no augsnes absorbē saknes, kas satur daudzas lietas augu augšanai. Vissvarīgākais ir tas, ka augu saknes ir jāelpā. Ar šāda veida podi, kokvilnas pavediens ir absorbējis ūdeni, un augsne ir saglabājusies siltuma stāvoklī. Gaiss augsnē tiks noraidīts un ilgstoši netiks papildināts. Tas izraisīs skābekļa trūkumu saknēs un izraisa sabrukšanu. Pēc nogrimušām saknēm tas ietekmēs ūdens absorbciju. Par tik ilgu apburto loku ziedi mirs. Turklāt, ja izmantotajā ziedēšanas augsnē nav nekādu bīstamu vielu, ūdens procesā rodas baktērijas, kā arī ir iespējams iedomāties arī sakņu bojājumus.

BK-8052,  BK-J407U.JPG

Vissliktākais ziedu audzēšana un visgrūtāk izārstēt ir augu sakņu bojājumi. Tas ir nogrimis no apakšas uz augšu un to nevar atrast laikā. Kad tas ir atklāts, tas ir nožēlojami, lai novērstu to.


Šajā laikā daži cilvēki saka, ka hidroponiska zaļā redīsu, hidroponisko vara naudas zāli nevar mirt, protams, ja šiem augiem, kas, piemēram, liela mitra, hidroponiskā vara, hidroponisku barības vielu šķīdums ir savlaicīga piegāde, tas nemirs, bet ir nedaudz tu zini? Vienā laikā jūs izmantojat divus zaļus redīsus ar labām saknēm, vienu - hidroponikai, vienu - augsnes kultūru, un jūs skatāties garāko - garo. Tas ir skaidrs. Jūs varat to izmēģināt pats. Īpaši gaļas, tiešsaistes pārdevēji ļoti iesakām šo metodi, lai palielinātu vairāk gaļas, šī metode nav ieteicama, pati gaļa nepatīk ūdeni, izmantojot šo baseinu augu, tikai paātrinās miesas nāvi. Es uzskatu, ka mājās, hidroponiskos augos, pievienotā uzturvielu šķīduma proporcija patiešām daudz nezina.


Cita situācija ir tāda, ka ziedi baidās no ūdens trūkuma, baseina ievilkšanas baseina apakšpusē vai izmantojot lielu paplāti, kas piepildīta ar ūdeni, lai ziedi vienmēr būtu iegremdēti baseinā, tas pats ir taisnība. Es tiešām neiesaku visiem.


Tā kā es izvēlējos paaugstināt ziedus, man ir jādodas uz manu sirdi, un man ir slinks pot, slinks veids. Vai tas tiešām ir interesants? Ziedu audzēšanas process ir ūdens un mēslojums, lai redzētu ziedu procesu, ja vēlaties izlaist pirmās divas darbības, izslēdziet, es iesaku nopirkt mākslīgo viltus ziedus, jūs varat redzēt ziedus visu gadu un jums nav to pārvaldīt.