Ja mājās ir mazie kukaiņi? Kā iznīcināt tos puķu podos

- Mar 27, 2018-

Ja mājās ir mazi kukaiņi? Kā tos iznīcināt puķu podos

Ģimenei ir daudzi mazi lidojošie kukaiņi, īpaši cilvēki, kuriem patīk ziedus audzēt. Būtās mājās bieži ir mazi lidojošie kukaiņi, un viņi lido mājās. Kaut arī šie mazie kukaiņi nemirgo, viņi lido mājā un izkāpj no mājas un ir ļoti kaitinoši.

Ģimenei ir daudzi mazi lidojošie kukaiņi, īpaši cilvēki, kuriem patīk ziedus audzēt. Būtās mājās bieži ir mazi lidojošie kukaiņi, un viņi lido mājās. Kaut arī šie mazie kukaiņi nemirgo, viņi lido un izkāpj no mājas. Tas ir kaitinoši. Kā var iznīcināt šos mazos kukaiņus? Vai jūs varat izmantot pesticīdus? Ja nav pesticīdu, kādus īpašus padomus var novērst?

Kā es varu iznīcināt mazos lidojošos kukaiņus manā mājā? Kad jūs veicat šādas lietas, kukaiņi lēnām izzudīs. Vissvarīgākais ir saglabāt sausu.

1, liecina, ka regulāri sakopt atkritumus, attīstīt labus dzīves paradumus. Nogrieziet dārzeņus, lai notīrītu laiku, mums vienmēr vajadzētu uzturēt māju tīru, jo īpaši virtuvei jābūt tīrai, uzmanīgai ēst augļus, kad sula ir izlietota, arī dažos mājokļa stūros varat izsmidzināt dažus insekticīdus, pievērst uzmanību rūpības atkritumiem.

2, pievērsiet uzmanību tam, lai vannas istaba būtu sausa un vēdināta, kanalizācijas grīdas notekas tiek pievienotas lietām, ja caurule zem mājas baseina ir taisna, vislabāk to pārvērst izliektajā, regulāri ar verdošu ūdeni vai atšķaidītu 84 flush grīdas noteku, nogalināt olas. Šis kukaiņš ir ļoti spītīgs, jo tas ir mazliet insekticīds, kas spiesti nogalināt.

       

Citi veidi mazo lidojošo kukaiņu likvidēšanai:

1. Meklējiet zāles, piemēram, pesticīdus uz galda.

2, ventilācija dienas laikā.

3, nelieciet augļus mājās ilgu laiku.

4, nopirkt moskītu lampu, ļoti noderīga.

5, pa vienam, lai redzētu grīdas šuves, nav termītu kaitēkļu.

6, pārbaudiet virtuves rīsu cilindru, vai tas ir pareizi? Nobrieduši rīsu kukaiņi.

7. Vai mājās ir kāds ūdens augs? Ja tā, regulāri mainiet ūdeni, lai ūdens būtu vāzē tīrs.

8, neēdiet ēdienu ledusskapī, netīši neievietojiet.

9, ieteicams izmantot tradicionālo ķīniešu medicīnas insekticīdu metodi, beteles riekstu, simts, Chuanxiongzi, vilkussaugļu augļus.

10. Vissvarīgākais ir noturēt to sausu.

11. Regulāri lietojiet vārītu ūdeni vai atšķaidītu 84 drenāžas grīdas notekas, lai pilnībā iztukšotu olas.