Kā saglabāt ziedus, kad tas izzūd

- May 22, 2018-

Kā saglabāt ziedus, kad tas izzūd

Iemesls:

1. Lai izvairītos no augu pakļaušanas, daudzi gaļas mīļotāji ļaus augus novietot telpā, negaidīja gaismas trūkumu, iekštelpu vides temperatūra ir pārāk augsta, izraisot augstu temperatūras dedzināšanas saknes.

2. Vasarā augsta temperatūra, augu lapas un augsnes mitrums iztvaikojas pārāk ātri. Ja ūdens laikā nav dzirdams, augi ir viegli novājināti.

3. Laika apstākļi vasarā strauji mainās vasarā, un viegli aizkavēt augu ilgstošas iedarbības cēloni karstās saulainās vai nokrišņu laikā lietainās dienās.

4. lietains laiks lietū ārpus laika ir pārāk garš, pārāk daudz ūdens baseinā, kā rezultātā augi parasti nevar elpot, uzņemt barības vielas.

5. augu augšana vasarā, uzturvielu mēslojuma piegāde ir nepietiekama.

blob.png

Risinājums:

1. Pakāpeniski palieliniet ūdens daudzumu augiem: augu stāvoklī daudzi īpašnieki vienlaikus ielej pietiekami daudz ūdens. Šī ir nepareiza prakse. Tā kā ziedu sakne jau sen ir sašutusi, kad zieds sarīvē, sākotnējā ūdens absorbcijas funkcija tiek zaudēta. Lai pakāpeniski palielinātu ūdens daudzumu, vienreizēja pēkšņā laistīšana novedīs pie ātras augu nāves.

2. Palieliniet apkārtējās vides mitrumu: Augu laistīšanas laikā pārvietojiet traukus uz vēsu vietu un izsmidziniet augu lapām. Gaisa mitruma palielināšana palīdz augiem absorbēt ūdeni.

3. Vasaras klimats galvenokārt ir augsta temperatūra un augsts mitrums. Potcelmie augi intensīvi aug šajā sezonā, taču to vienmēr ir grūti uzturēt. Tie bieži tiek atstāti novārtā. Xiao Bian stāsta, kā to izdarīt, lai ietaupītu laiku un pūles, kā arī rūpējas par savu mīlestību.

blob.png

Kā novērst:

1. Iepazīstieties ar laika prognozi. Pirms gulētiešanas ikvienam ir izveidojies ieradums vērot laika prognozi, jūs varat izlemt, kā ievietot mīlas ziedus uz balkona, ņemot vērā laika apstākļus otrajā dienā pirms gulēšanas. Ja otrais laiks ir silts un saulains, tad jūs varat izdarīt labu nokrāsu iepriekš. Ja lietus sākas nākamajā dienā, tad uzmanība jāpievērš, lai redzētu, vai baseinā ir pārāk daudz ūdens. Atbilstoši laika apstākļiem ir nepieciešams savlaicīgi pielāgot potted augus, ēnojumu, laistīšanas un mēslošanas.

2. Lai izveidotu vēsu vasaras vidi ziediem. Vasara ir sasniegusi kulmināciju, un puķu puķītes uz balkona ir izkliedētas laikā, lai iekšējie podos ziedi varētu arī elpot svaigu gaisu. Vislabāk ir izmantot ziedu turētāju, lai nošķirtu podos augu augstumu, kas ievērojami uzlabos gaisa cirkulāciju. No rīta ūdeni ielej, ievērojot katlu un augsnes apstākļus. Nepārlej aukstu ūdeni karstā pusdienlaikā. Aukstā un karsti augi ir arī visvairāk uzņēmīgi pret saaukstēšanos. Sekojošās augstas temperatūras dienās ar asmeņiem un apkārtējo vidi uzsmidziniet ūdeni, lai palielinātu mitrumu un samazinātu temperatūru.