Kā uzturēt skaistu dārzu pirmajā ceturksnī?

- Apr 12, 2018-

Kā saglabāt skaistu dārzu pirmajā ceturksnī?

                                                 

 

Skaists četru sezonas dārzs ir neatņemama no aprūpes. Ar straujo informācijas tehnoloģiju attīstību, daudzi mediju žurnāli vai interneta kafejnīcas ir kopīgojušas dažas izsmalcinātas ainavu augu fotogrāfijas no plašsaziņas līdzekļiem, lai sasniegtu savus mērķus. Šīs skaistas ainavas fotogrāfijas liek man lasīt, un tad viņi nevar palīdzēt, bet tālāk. Kā ainava izveidojusies? Jebkāda krāšņā ainava nav atdalāma no tiem, kas izveidojuši un apsargājuši neskaidru dārznieku grupu. Tas ir visu gadu pavasaris, vasara, rudens un ziema, vai tas ir karsts vai vējains un lietains. !

Daudzi draugi mani jautāja par ainavu augu saglabāšanu, izmantojot dažādus kanālus. Es vairākkārt esmu ierosinājis, ka dažiem vārdiem mani jautājumi nav skaidri, jo kāda problēma ir tikai sistēmas daļa, tāpēc es vienmēr esmu rakstiski raksti. Ikviens pauž šādu vēstījumu, tas ir, lai apvienotu cilvēkus, lai parādītu vispārēju, loģisku domāšanas modeli. Ar konkrētu problēmu aspektu tiks parādīta visa sistēma. Tāpēc šoreiz es atbildēšu arī uz pilnīgu sistēmas kopumu par saglabāšanas jautājumiem. Lai saprastu ainavas augu saglabāšanas problēmu dārzā, šajā rakstā es izmantošu 174 fotogrāfijas (17 dienu laikā no mana simts tūkstošiem attēlu tika izņemtas 174 fotogrāfijas). Katram gabalam ir sava nozīme un eksistence. Vērtība, es ceru, lai jūs sniegtu dažus atsauces un atsauces vērtības (paldies mans draugs, lai man sniedza kādu informāciju, tai skaitā "J. Rick Zhan" ūdenszīme, autortiesības autoram autoram).

Daudzi draugi man teica, ka mans raksts ir uzrakstīts pārāk ilgi, un tajā bija jāņem vairāk nekā divi tūkstoši vārdu un simtiem fotogrāfiju. Patiesībā es to nevarēju izskaidrot. Man tērēs trīs vai četras dienas. Pēc tam es centīšos visu, lai samazinātu raksta garumu. Nemaz nerunājot, ka es joprojām nosūtīt rakstu "uzmākšanos" pirms pusstundu, tāpēc es aicinu jūs saprast un saprast viens otru.

1. janvāris un februāris

Mēnesis Apkopes saturs Apkopes punkti Mērķis
Janvārī un februārī Atzarošana Nāves zari, slikti zari, vāji zari apgriezti Padariet stādītājus stiprākus
Atbalsta uzturēšana Slīpu filiāļu regulēšana Izvairieties no slēptām nepatikšanām no stroma
Izskaušana Uztīt kukaiņus uz stumbra Kaitēkļu kontrole
Grenlandes saglabāšana Noņem nezāles un sakopt atkritumus Glabājiet zemi tīru
Ziedu nomaiņa Augu sezonas ziedi Uzlabojiet ainavas efektu


2. martā

Mēnesis Apkopes saturs Apkopes punkti Mērķis
Marts Atkārtošana Pārstādīšana nāves augiem Uzlabojiet izdzīvošanas līmeni un uzlabojiet estētisko rezultātu
Mēslošanas līdzeklis atslābina Uzklājot superfosfātu uz sarkano akmeņu augsni, amonija bikarbonāts apvienojumā ar lieko augsni Veicināt agrīnu sākumu, spēcīgus stādus, nostiprināt zemes konsolidāciju
Izskaušana Locust control Veicināt veselīgu izaugsmi
Puķu sēklu sēšana Sagatavojiet vasaras puķu laukus iepriekš Pievienojiet punktu punktu