Kā es varu izvēlēties labākos iekštelpu augu podus?

- Dec 07, 2017-

Viena no galvenajām problēmām, kas saistītas ar augu iekārtām, ir nodrošināt augsnes un ūdens noplūdi no iekštelpu augu podiem un uz grīdas. Tādēļ, meklējot istabas augu podiņus, jums vajadzētu būt uzmanīgiem, izvēloties podi, kas ir labi konstruēti un izturīgi pret noplūdi. Daudzi iekštelpu podi ir konstruēti ar padeves plāksni vai baseinu pie pamatnes podā, lai noķertu jebkuru ūdeni vai augsni, kas izplūst no poda. Tas saglabās jūsu grīdas tīru un sausu, vienlaikus nodrošinot augu ūdens pareizu daudzumu.

Iekārtu podiņu lielums mainīsies atkarībā no dažiem faktoriem, tajā skaitā arī augu lieluma, ko plānojat ievietot podiņā, un pieejamo telpu telpā. Izmēģiniet vietu, kur plānojat novietot augu un podu, lai nodrošinātu pareizo izmēru. Tabletes podi neapšaubāmi būs daudz mazāki nekā grīdas podi, kas nozīmē, ka augi paši bieži mainīsies attiecīgi. Piekārtiem podi būs arī citāda izmēra un formas, un jums būs jādomā par to, kā podi būs pakārt, pirms izvēlēsieties labākos podus. Neatkarīgi no vietas, kur atrodas podi, iekštelpu augu podiņām jābūt pietiekami izturīgām, lai jebkurā konkrētā laikā atbalstītu augu un augsnes svaru.

Protams, estētika rada bažas, pērkot iekštelpu augu podus. Centieties izvēlēties dizainu, kas iederas telpā, kurā tiks izvietoti augi. Tas var nozīmēt to, ka podi pieskaita esošajām mēbelēm, vai arī izvēloties krāsu, kas papildina kopējo telpas dekoru. Puķu konstrukcijas var atšķirties, tāpat kā puķu krāsa un labākais dizains un krāsa lielākoties ir priekšroka. Izvēlieties dizainu un krāsu, kas jums patīk, bet pārliecinieties, ka tas labi darbojas ar istabas dekoru.

Padomājiet par materiāliem, ko izmanto, lai izveidotu telpu augu podus. Noteikti izvēlieties materiālus, kas nekādā veidā neietekmēs augu vai augu saknes; tas nozīmē izvairīties no materiāliem, kas ķīmiskās vielas var noplūst augsnē. Izvairieties arī no materiāliem, kas tiks bojāti no mitruma augsnē. Atsevišķi metālu veidi un daži meži var sākt puves vai samazināties sakarā ar pastāvīgu mitruma iedarbību.

Baike Bioloģiskās tehnoloģijas. co., ltd. specializējas pētniecībā un ražošanā videi draudzīgu iekštelpu / āra augu podi ar skaistu izskatu, mūsu augu pods ir izgatavots no bioloģiski noārdāmiem lauksaimniecības un mežsaimniecības atliekvielu savienojumiem. Palīdziet jūsu sulīgs augs aug veselīgi.