Apskatiet desmit kompostēšanas punktus un vairs nevajag iegādāties mēslojumu

- Jun 20, 2018-

Apzinieties desmit kompostēšanas punktus un vairs nevajag iegādāties mēslojumu

Kompostēšana ir ļoti videi draudzīgs veids, kā ietaupīt naudu. Tajā pašā laikā jūsu augi var labāk audzēt. Rudens ir labākais kompostēšanas laiks.

Saskaņā ar šādu kompostēšanas metodi kompostēšana nedrīkst būt stinky, un var iegūt vislabāko un visefektīvāko kompostēšanu.

Kompostēšanas tabulas:

Nelietojiet kompostā gaļu, piena produktus, plastmasu, lolojumdzīvnieku ekskrementi (parazītus), pārtikas eļļas, pārstrādātus vai vārītus pārtikas produktus. Kompostēšanas vietā viņi nomierinās un iznīcinās kompostu.

blob.png

Šeit ir daži padomi kompostēšanai:

1, sasmalcina

Lapas, lapiņas, zāle, vecie laikraksti utt. Ir pilnībā sasmalcināti un jāievieto komposta tvertnē. Viss bloks ir nenozīmīgs un grūti sadalāms. Jums ir nepieciešams pavadīt laiku, lai šīs lietas tiktu bojātas pietiekami. Jo vairāk šķelto, jo ātrāk tas sadalās.

2. Izvietojuma pozīcija

Komposta tvertnes ir vislabāk novietotas pagalmā vai balkonā, nav nepieciešams bieži pārbaudīt situāciju, tikai jāpievieno laiks, kad ir sadzīves atkritumi, un pēc tam var pilnībā izmantot, var ietaupīt daudz laika.

Neizmantojiet šos gaļas produktus komposta atkritumu tvertnē, ir viegli smirdēt un kļūdīties.

3, kompostēšanas trauks

Jūs varat izveidot kompostēšanas žogu ar koka dēļiem. Protams, tas prasa, lai jums būtu pagalms. Tas ir ļoti labs veids. Ja jūs vēlaties kompostu nelielā telpā, jūs varat izvēlēties melno konteineru kompostu (melna apkure ātri), apakšā vislabāk ir caurums drenāžas.

Kompostu pagrieziet katru nedēļu tā, lai pakārtotajam materiālam varētu būt arī skābeklis un paātrinātu fermentāciju.)

4, komposts un mitrums

Ja komposta materiāls ir pilnīgi sauss, tas nav labi. Tev jāpievieno ūdens. Kompostam ir vajadzīga mitra vide, bet to nevar pilnībā iemērkt, tādēļ ir ļoti nepieciešams saglabāt noteiktu mitruma daudzumu. Ja jūtat, ka komposts ir pārāk sauss, varat pievienot tam ūdeni.

5, drenāžas nozīmīgums

Ja jūsu komposts atrodas slēgtā traukā, tas noteikti var paātrināt fermentācijas procesu, bet pievērsiet uzmanību drenāžai, drenāžas atveres dibenam jāpievieno trīs slānis dzelzs stieples vai marles, ļaujiet ūdenim izplūst, tāpēc ka komposts nebūs pārāk mitrs, bet, lai saglabātu noteiktu ūdens daudzumu, ir jābūt pieejamiem drenāžas caurumiem.

6, komposta krāsa

Kompostēšanas laikā tie pakāpeniski sadalās, un jūs varēsiet redzēt krāsas kompostā. Tās parasti ir zaļas un brūnas. Jums ir jāpārliecinās, ka divi ir vidējie daudzumi. Zaļais materiāls ir kaut kas ar daudz slāpekļa, un brūns. Vielas pieder oglekļa kategorijai, tās ir nepieciešamās uzturvielas kompostavai.

7 materiāla uzmanību

Pirms zālaugu ievietošanas, lapas un kompostā ievieto atkritumus, jums jāpārliecinās, vai šajās lietās nav pārāk daudz insekticīdu vai herbicīdu. Ja ir pārāk daudz ķīmisko pesticīdu atlieku, tas viss sabojās visu kompostu. Mēslošanas līdzeklis ir arī bezjēdzīgs un pat kaitīgs.

8, paātrināt kompostēšanas procesu

Komposta tvertne var pienācīgi paātrināt fermentācijas procesu. Komposta tvertnes augšpusē ir iespējams palielināt mitruma saturu, un, ja ir mērķis, tas var paātrināt kompostēšanas procesu.

9. Kā palīdzēt kompostam

Wolfberry var paātrināt kompostēšanas procesu, bet arī padarīt kompostu derīgāku. Ietekme uz augu ziediem ir arī lielāka. Protams, jūs varat arī pārbaudīt, vai jūsu komposta materiālā ir daudz pesticīdu atlieku. Ja vairāk, viņi visi mirs.

10, nosaka, vai komposts ir pabeigts

blob.png

Neatkarīgi no tā, vai kompostēšana ir pabeigta, tas atkarīgs no tā, vai materiāls tiek sadalīts, sadalīšanās ir pabeigta, fermentācija ir pabeigta, un temperatūra tiek atjaunota līdz istabas temperatūrai, kā rezultātā komposts var tikt izmantots tieši.