Uhana vīrusa visu darbinieku un absolventu vēstule

- Feb 20, 2020-

Vēstule no visa

Uhanas vīrusa darbinieki un maģistranti

Viss personāls un maģistranti:


Kopš jaunās vainaga pneimonijas epidēmijas uzliesmojuma partijas biedri, kadri, darbinieki un visa institūta absolventi ir apņēmīgi īstenojuši partijas centrālo politiku un partijas grupas izvietošanu, stingri sargājot pret epidēmiju un uzņēmušies iniciatīvu uzņemties zinātniskā un tehnoloģiskā izpēte. Bet nesen interneta baumās ir iesaistītas dažas bažas par mūsu institūtu, piemēram, "jaunā vainaga vīruss radies no mākslīgas sintēzes", "vīruss tika noplūdis no P4", "militārie spēki pārņēma P4", "pētnieks nomira vīrusa dēļ noplūde "," maģistrants ir “pacienti ar nulli", "pētnieka īstā vārda ziņojums institūta vadībai" utt. ir izraisījis pastāvīgu uzmanību no visām dzīves jomām, nodarot lielu kaitējumu mūsu pētniecības darbiniekiem, kuri stingri ievērot zinātniskās pētniecības priekšējo līniju un nopietni iejaukties ārkārtas zinātniskajā izpētē, kuru es uzņēmos kara laikā.


Kopš slimības uzliesmojuma mūsu institūts ir veicis visus zinātniskos pētījumus. Mūsu kolēģi un klasesbiedri atsaucās institūta aicinājumam un uzņēmās iniciatīvu atteikties no pavasara svētku brīvdienām, lai pārvarētu daudzas grūtības, stingri īstenotu epidēmiju profilakses un kontroles un laboratorijas bioloģiskās drošības pārvaldības noteikumus, kā arī sacīkstes pret laiku un nakti. Cīnieties "epidēmijas" priekšējā līnijā un izpildiet zinātnisko un tehnoloģisko darbinieku pienākumus un atbildību "zinātnes un tehnoloģijas inovāciju jomā, kalpojot valstij un kalpojot cilvēkiem". Mūsu institūta augsta līmeņa bioloģiskās drošības klasteru platforma ievēro mērķi atvērties vietējām un ārvalstīm, kā arī sniedz spēcīgu atbalstu attiecīgajiem jauno koronavīrusu zinātniskajiem pētījumiem gan mājās, gan ārvalstīs.


2019. gada 30. decembra vakarā pēc neizskaidrojamas pneimonijas paraugu saņemšanas no Uhanas Jinyintan slimnīcas mūsu institūts organizēja spēkus nakti, lai problēmu risinātu 72 stundas pēc kārtas. 2020. gada 2. janvārī tika noteikta visa jaunā vainaga vīrusa genoma secība. Vīrusa celms tika izolēts 5. maijā. Valsts vīrusu resursu banka tika nodota glabāšanā un standartizēta saglabāšana 9. janvārī. Kā viena no Nacionālās veselības komisijas izraudzītajām aģentūrām, vīrusa secība tika iesniegta Pasaules Veselības organizācijā 11. janvārī. Tajā pašā laikā ir veikts daudz darba patogēnu identificēšanas, vīrusu izsekojamības, patogēnu noteikšanas, pretvīrusu zāļu un vakcīnu izstrādes, dzīvnieku modeļa izveidošanas uc jomā, un ir panākts labs progress. Turklāt, kā viena no izraudzītajām institūcijām Uhanā, mūsu institūts ir piedalījies jaunās vainaga vīrusa pneimonijas patogēniskajā pārbaudē. Kopš 26. janvāra pacientiem ar aizdomām par jaunas vainaga pneimoniju ir atklāti apmēram 4000 rīkles tamponu paraugi. Personāla un maģistrantu komanda atbalsta patogēnu noteikšanu Huangangas pilsētā un veicina epidēmiju novēršanu un kontroli.


Atskatoties uz smago pagājušā mēneša darbu, mums ir skaidra sirdsapziņa!


Epidēmiskā situācija Pašlaik zinātnes un tehnoloģijas pētījumi ir kara priekšgals. Cieši apvienosimies ap partijas centrālo komiteju ar biedru Xi Jinping, kas ir tās kodols, apņēmīgi reaģēsim uz partijas centrālās komitejas aicinājumu un pilnībā pievērsīsimies visu līmeņu partiju organizāciju cīņas cietokšņa nozīmei un Partijas biedri un kadri zinātnisko pētījumu priekšplānā! Es lūdzu ikvienu stiprināt savu uzticēšanos, novērst traucējumus, apvienoties un veikt labu darbu zinātniskajā un tehnoloģiskajā izpētē un epidēmiju novēršanā un kontrolē. Izmantojiet pārliecinošus rezultātus, lai atspoguļotu "nacionālās komandas" misiju un atbildību zinātnes un tehnoloģijas jomā. Spēcīgs tehnoloģiju atbalsts!


Pašlaik Ķīna smagi strādā! Nāc Uhanā! Arī mūsu Uhaņas vīrusu institūtam ir jāuzpilda degviela!

Visi Ķīnas Zinātņu akadēmijas Vuhana Viroloģijas institūta vadības komandas locekļi


19 2020. gada 19. februāris