2018. gada Pasaules kauss Krievijā: Meksika nekad nav bijusi zemūdens

- Jun 19, 2018-

2018. gada pasaules čempions Krievijā: Meksika nekad nav bijusi nepaklausīga

   

Pēc spēles starp Vāciju un Meksiku vācu komandas līderis Bierhoff bija pārtveris labi pazīstams vācu žurnālists jauktajā intervijas zonā. TV ekrāns aiz 1996. gada Eiropas kausa izcīņas Vācijas komandas čempiona varonis atkārtojās. Losano meksikāņu komanda uzņēma Vācijas komandas ekrānu. Kā aizstāvējošais čempions, Vācijas komanda Meksikā uzvarēja 1-0 Krievijas Pasaules kausa izcīņas spēles pirmajā spēlē. Vācijas komandas treneris Lufs domāja, ka tas bija negadījums, bet Osorio uzstāja, ka "šis ir pamatots rezultāts". .

blob.png

Pēc Vācijas un Meksikas cīņu beigām vakar vakarā Pekinā Luzhniki stadions Maskavā kļuva par meksikāņu fanu svētku okeānu. Bijušais kapteinis Lahms, kurš bija streikojis uz skatuves, lai uzmundrinātu Vācijas komandu, atteicās no visām intervijām. Pēc tam, kad viņš pārtrauca meksikāņu fanu apkārtni, viņš devās uz īpašo automašīnu.


Mazais mežģīņu meistaru vīrietis Lossano cieta no lēnas Vācijas aizsardzības. Viņa 33. minūtes mērķis bija beidzies ar Meksikas komandas rekordu, kā uzvarēt Vāciju Pasaules kausā. Bet tas ir ne tikai Losano, kurš iznīcina vācu tanku dzinēju. "Mūsu komandas locekļi nav zemākas par tehnoloģijām, ķermeni un gribu. Ja mēs nevaram atrisināt fiziskas problēmas, mēs nevaram uzskatīt par kompetentu galveno treneri. "Osolas paziņojums pēc spēles ir vairāk kā netiešs pretinieku trenera Luf kritika.


Kā Meksikas futbola elites goda vieslektors, 2002. gadā Dienvidkorejas un Japānas Pasaules kausa izcīņa Meksikas "varonīgā" Borgesa, kurš izlauzās Itālijas komandas vārtus pēc spēles uzsākšanas, atbrīvoja viņa kaklasaiti. Viņš un tautieša ventilators, kam bija alus sarga svinības. Viņš teica: "Esmu redzējis spēles datus. Papildus tam, ka pēdējā spēles laikā rezultāts palielināja komandu skaitu, ko ieguva pretinieku komanda, Meksikas komandas uzvara šovakar ir ideāla. "

blob.png

Skaitot šo turnīru, Meksikas komanda ir nonākusi Pasaules kausa finālā 16 reizes. Tās spēļu skaits ir otrs tikai Brazīlijai, Itālijai, Argentīnai, Vācijai un citām komandām. No 1994. līdz 2014. gadam Meksikas komanda sešas reizes pēc kārtas nonāca pasaules čempionāta 16. vietā. Nav brīnums, ka Meksikas komandas veterāns Markss ar lepnumu teica: "Meksikas komanda nekad nav bijusi vāja pasaules čempiona tūre."


Jauktajā intervijas zonā pēc spēles, Vācijas komandas dalībnieki neuztrauca par Meksikas zaudējumu rezultātiem FIFA Pasaules kausā. "Gourd lelle" Muller pildīja austiņas ar hip hop un neredzēja nekādu vilšanos. Neatkarīgi no mīlas, Bierhoff joprojām optimistisks par Vācijas komandas izredzēm. Kirmiši, Ozils un Khedira, kurus Vācijas plašsaziņas līdzekļi kritizēja, parādīja arī nekas izskatu. Bet viņi gandrīz noraidīja intervijas pieprasījumus no visiem plašsaziņas līdzekļu reportieriem. Ozila smaids neizskatās dabiski.


Atšķirībā no Vācijas spēlētājiem, kas valkāja šorti un ikdienas apģērbus, meksikāņu komandas biedri bija izģērbušies kostīmos un nokārtoja jaukto intervijas telpu. Viņi palika novēloti, bet viņi visi spilgti runāja un neuzrādīja nekādas noguruma pazīmes. Lossano teica: "Es zinu, ka mūsu komanda pagājušajā gadā tika iznīcināta no 1 līdz 4 Konfederāciju kausā. Bet mēs vienmēr esam ievērojuši visas spēles, cilvēkus un pretiniekus. Mēs esam ļoti gatavi Pasaules kausam. Mūsu uzvara nav slikts. Vācu komandai jābūt pārliecinātai. "23 gadus vecais sirsnīgi teica olīvu filiāli, kas tika izmesti no Eiropas milžiem, piemēram, Manchester United. "Tagad man nav laika apsvērt šīs lietas. Sākt."


Pēc stundas vai pēc spēles beigām Vācijas komandas fani bija izkliedēti, bet meksikāņu komandas fani joprojām bija pilni vēsturiskas uzvaras komandai. Tie ir pašportreti, un viņi nevar iziet no arēniem, dziedot un dejojot. No Luzhniki stadiona līdz Maskavas sarkanajam laukumam visur ir redzami meksikāņu fani viņu salmu cepurēs un brillēs, kas nozvejotas vieglākā depresijā. Laiku pa laikam meksikāņu fani dzied un melodijas dziesmas no Maskavas upes krastiem.