12 Dārzkopības triki, skaista balkona veidošana dažu sekunžu laikā

- Jul 16, 2018-

12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Dārzkopība ir māksla un tehnoloģija. Lai padarītu savu balkonu vai pagalmu skaistu, ne tikai jārūpējas par sevi, bet jāapgūst dažas mazas dārzkopības prasmes. Redaktors ir speciāli organizējis 12 dārza padomus, un cer, ka lasītāji no tiem var mācīties un izrotāt balkonus.


✿ pašmāju dārza instrumenti ✿


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Dārzkopībai ir daudz rīku, piemēram, lāpstu, taro, lāpstiņu, šķērītes utt. Kā šos instrumentus var izmantot bez mājām? Šajā brīdī jums ir nepieciešams DIY instrumentu turētājs un nostipriniet instrumenta turētāju pie brīvās sienas. Šis rīka turētājs saglabā vietu un ir viegli piekļūt. Kā izgatavot koka rīku turētāju? Varat izmantot izmesti kokmateriāli, izmazgāt savu iecienīto pigmenta krāsu un pretkorozijas krāsu, un pēc tam izmetiet dzelzs lāpstu uz koka rāmja, jo ar lāpstiņu āķi var izmantot citus sīkrīkus. Jūs varat arī naglēt dažus nagus uz koka rāmja un izmantot to kā āķi. Koka karkasa dibenu var ievietot paplātē ar dažiem maziem instrumentiem, piemēram, šķērēm.


✿Smash puķu podu fragmentus un padarīt labels✿


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Dažreiz, kad mēs nejauši izjaucam puķu podu vai vāzi, nenogurstot netīrumus, jo šie "atkritumi" vēl joprojām var vislabāk to izmantot. Salauztos puķu podus var dekorēt ar balkoniem vai dārza dārziem. Tos var izmantot, lai audzētu ziedus, radītu primitīvu augu augšanas stāvokli vai izmantotu to, lai izveidotu ainavas un pievienotu literāro atmosfēru dārzā. Dažām terakota bruņām mēs to varam izmantot arī kā augu etiķeti, izmantojiet mozaīkas pildspalvu, lai ierakstītu augu nosaukumu uz aploksnes vai veiktu gravēšanu ar krāsu, pēc tam ievietojiet gabaliņus stādītos ziedos tā, kā vēlaties . Augsnē terakota flīzes un ziedi un augi atspoguļo viens otru, un skaistums ir aizraujošs arī dažu sekunžu laikā.


✿ Izmantojiet ūdeņraža peroksīdu


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Ūdeņraža peroksīdu var izmantot ne tikai dezinfekcijai, bet arī zāles un ziedu audzēšanai. Ūdeņraža peroksīds var apstrādāt sakņu puvi un dažādas sēnīšu infekcijas. Ziedu sakņu pūtīte ir saistīta ar pārmērīgu laistīšanu, kas izraisa skābekļa samazināšanos augsnē, kas izraisa sakņu sabojšanos. Tiklīdz ziedam ir sakņu pūtes, jums ir nepieciešams tikai sajaukt 3% ūdeņraža peroksīdu ar 1 litru ūdens, izsmidzināt to uz augu augsnes, palielināt skābekli augsnē un uzlabot augu sakņu augšanas vidi. Turklāt ūdeņraža peroksīds var veicināt augu sēklu dīgtspēju un novērst kaitēkļus un slimības.


✿ Izmantojiet medu, lai sagrieztu un augtu ✿


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Medu, ko mēs parasti ēdam, var izmantot arī dārzkopībā. Medus satur enzimus, kas veicina sakņu augšanu, un to var izmantot kā sakņu hormonu. Medus var palīdzēt augiem sagriezt saknes, palīdz augiem ātri augt un palīdz augiem novērst sēnīšu infekcijas. Lai palielinātu augu spraudeņu izdzīvošanas ātrumu, spraudeņus var berzēt ar medu un pēc tam ievietot augsnē.


✿Handy autiņš ✿


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Ja jums ir palikušas autiņbiksītes jūsu mājās, nevajadzētu būt pārāk neērti, lai viņiem piešķirtu, nemelojiet tos kā atkritumus, tos varat izmantot, lai palielinātu ziedus. Ielieciet autiņus zem ziedu puķes dibena, tad aizpildiet augsni un stādiet augus, lai augsne saglabātu ūdeni. Lai gan tas šķiet dīvaini, tas ir ļoti praktiski. Īpaši, ja jūs iestādāt piekārtu grozu vai seklu podos ziedu, tas neļaus ūdenim pilēt pēc laistīšanas. Tas ir ļoti piemērots arī dažās sausās vietās.


✿Epsom sāļu izmantošana, lai uzlabotu transplantācijas panākumu līmeni


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Epsom sāļi vai magnija sulfāts arī lieliski ietekmē ziedu un augu stādīšanu. Kopumā mazie dārzeņi pēc transplantācijas var viegli nokāpt līdz nāvei. Šajā laikā, lai uzlabotu transplantācijas panākumu līmeni, varat mēģināt lietot Epsom sāļus. Pirmkārt, izrakt augsnes podu caurumā, aplejiet apmēram 50 mg Epsom sāls, kas nav pārāk liels, pēc tam uzklājiet plānu augsnes kārtu, un tad augu stādus, ir vērts atzīmēt, ka stādu saknes nedrīkst būt tieši pakļauti. Epsomas sāļi. Epsa sāļi satur magniju, kas vajadzīgs augu augšanai, un augu dzelteno lapu izraisa magnija deficīts. To var atrisināt tikai, izmantojot Epsom sāļus. Turklāt Epsom sāls var padarīt augus ziedēt vairāk ziedu un ražot vairāk augļu. Ir arī ļoti noderīgi lietot Epsom sāļus rožu, tomātu un citos augļu kokos.


✿ Vaisīt atlikušo ūdeni ar vārītiem dārzeņiem


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Mēs bieži lietojam ūdeni, lai mazgātu rīsus, bet reti izmanto ūdeni, kas palicis ēdiena gatavošanā, lai iegūtu mēslojumu. Patiesībā ūdens, kas palicis vārītajā traukā vai ūdenī, kas paliek tvaicētā traukā, vai arī ūdeni, kas paliek virtenē, ir ļoti labs ziedu laistīšanai. Tomēr jāatzīmē, ka dzesināto ūdeni izmanto, lai nodrošinātu ziedu un augu uzturu. Šis ūdens saglabāšanas veids ir viens no labākajiem.


✿Piktēšana, papildināšana, trimmingings


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Lai augi augtu sulīgi, pamata darbs ir jādara, lai top, top un apdares. Parasti augu un augu piedevas ir piemērotas zālaugu augiem, un atzarošana ir piemērotāka koka augiem. Augšanas, augšanas un atzarošanas princips ir vienāds, tas ir, augu augšējās malas noņemšana var palīdzēt viņiem uzlabot veselību un novērst krampjus. Mēs reizēm pārāk daudz rūpējamies par ziediem un augiem, lai tie nedaudz iegūtu bojājumus, taču, lai augi uzlabotos, tie ir jāapstrādā, jāapstrādā, jānogrieza utt.


✿ laikraksts izņemot weeds✿


Papildus nezālēm laikrakstos, lai gan tas izklausās neticami, tas ir sava veida dārzkopības prasmes vienreiz un uz visiem laikiem. Ja jūs augu daudz ziedu un izmantojat avīzes, jūs varat ilgstoši uzturēt nezāles. Īpaša pieeja ir: vispirms mitrējiet zemi ar ūdeni, pēc tam uzrakstiet laikrakstu ar nezālēm, atstājiet vietu saviem augiem, pēc tam notīriet avīzi, uzklājiet 3 cm mirušās lapas un koka gabalus. Šādā veidā vismaz viena ceturtdaļa nebūs nezāļu suga, un pat daži zemi nezaudēs nezāles divus gadus pēc kārtas. Tā kā mitrums var viegli iekļūt augsnē caur avīzi, pārklāts ar koka gabaliņiem vai šķeltas lapas, var novērst avīžu izpūšanu.


✿ Augu skābuma un sārmainības pārbaude mājās


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Spēj pārbaudīt augsnes skābumu un sārmainību mājās, nevar pateikt precīzu pH līmeni, bet vismaz ļaujiet jums zināt, vai jūsu augsne ir skāba vai sārmaina. Ņemiet paraugu augsni. Ja etiķī ielej burbuļu, tas nozīmē, ka augsne ir sārma. Ja tas ir burbuļots uz cepamo soda, tas nozīmē, ka augsne ir skāba. Tā kā augi tiek iedalīti arī skābās augsnēs un sārmainās augsnēs, šī metode var palīdzēt iestādīt pareizos augus.


✿Laders ✿


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Pēc vienkāršas lakošanas izmantojiet izmesušās koka sloksnes, novietojiet tās ar nagiem, pieaugušo rakstzīmes, un pēc tam jūs varat pārvērsties par praktisku ziedu stendu. Ezera kāpņu ziedu statīvs var ietaupīt daudz vietas un ir īpaši piemērots balkonam ar relatīvi šauru telpu. Tā kā materiāls ir vienkāršs un viegli iegūstams, tas var arī ietaupīt naudu, kas ir reizinātājs.


✿Vienkāršs dārzkopības rīks rack.com


12 dārza triku, radot skaistu balkonu sekundēs

Ja jūs nevēlaties izmantot instrumentu turētāju, redaktors iesaka mēģināt sajaukt smilšu un minerāleļļu terakota podos. Pēc tam, kad tiek izmantots dārzkopības rīks, to varat ievietot tieši, kas ir ērti uzglabāšanai. Tas arī palīdz tīrīt un noturēt instrumentu asus.