Trīsdaļīga aromterapijas Bostonas stila mazā vāze

Bumbiņa vāze 2. Ziedu papīru var izkliedēt uz virsmas dekoratīvos nolūkos. 3. Nesaplīst, krāsa paliek gaiša un neizbalē. 4. Piemērots vairākiem sižetiem un dekorēšanai. 5. Sekojiet pašreizējām tendencēm un pašreizējiem modeļiem un krāsām. Katra radoša un dekoratīva vēlme ir laba.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas


Trīsdaļīgas Bostonas stila aromterapijas vāzes apraksts image

Izstrādājuma izmēri 4,8 * 6/6 * 3,3 * 7,4 / 7,8 * 7,1 * 7,1 cm
Preces Nr. BK- 7184/7183/7182
Krāsas nosaukums 5 pamatmateriāla krāsa un Pantone krāsa
Materiāla tips

dabīgs materiāls (bambusa pulveris, salmi, pelavas, kafijas sēnalas)

un rieksti Husks

image

Produkti: 3 gabalu aromterapijas Bostonas stila mazā vāze

Pielietojums: Tas ir ļoti piemērots, lai istabas dekorēšanai pievienotu dekoru. Paredzēts, lai jūsu iecienītākā aromāta pudele būtu savienota pārī ar videi draudzīgiem materiāliem, lai iegūtu skaistu aromātu. Ideāli piemērots ikdienas lietošanai, kāzām, pasākumiem, aromātiem, Spa, Reiki, meditācijai, vannas istabas iestatījumiem.

Plusi: izmantojiet mūsu aromterapijas ēteriskās eļļas un skaistās aromterapijas pudeles, lai jūsu mājās ienestu garšīgu, skaistu aromātu. Lietojot mājās kā rotājumu un aromātu rotājumu.

Izmērs / materiāls: katrs izmērs ir mazs un neaizņem vietu. 3 gabalu komplekts ir izgatavots no videi draudzīgiem lauksaimniecības atkritumiem.

Baike firmas produkti: Baike firmas izstrādājumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes izejvielām, un katrs solis neradīs atkritumus. Lai realizētu Ķīnas vides aizsardzības koncepciju, pārstrādājiet un palīdziet mātes zemi padarīt piemērotāku nākamajām paaudzēm.


Hot Tags: Trīsdaļīga aromterapijas bostonas stila maza vāze, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība

Izmeklēšana

You Might Also Like