Mazais iekšējais apaļais orhideju stādītājs BK-7032

Materiāls: lauksaimniecības atkritumi, piemēram, bambusa pulveris, kafijas sēklas, riekstu sēnalas, pļavas un salmiņi. BK-7032 mazs iekšējais apaļais orhideju stādītājs. Krāsa: mums ir piecas pamata krāsas (pamatmateriāli), bet tas ir atkarīgs ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Maza iekšējā apaļās orchidēšanas planieris BK-7032 specifikācija:

Preces Nr.
Svars (g) Vienība Izmērs (mm) Gab. / Iepakojums CBM NW (KG) GW (KG)
BK-7032 675 φ250 * 165 12 0,06 8.1 8.79

Zīmols: Baike

Mazais iekšējais apaļais orhideju planieris BK-7032 ir vienkāršs dizains

blob.png

blob.png

Materiāls: lauksaimniecība. Atkritumi, piemēram, bambusa pulveris, kafijas sēklas, riekstu sēnalas, pelavas un salmi.

Krāsa: mums ir piecas pamata krāsas (pamatmateriāli), bet tas ir atkarīgs no jums, jūs varat izvēlēties to, kas jums patīk saskaņā ar Pantone krāsu.

Stils: Vienkāršs, bet viegli izturīgs ar vidi.

Paziņojums: Pot's parādīšanās var būt neliela plaisāt dabas materiālu. Un molding laikā var būt daži krāsu pulveris sajauc.

blob.png

blob.pngblob.png

Priekšrocība:

 1. Vides materiāls: Materiāls, kuru mēs pieņemam, ir dabisks, ka nekaitēs apkārtējai videi. Pēc salikšanas, tas var bioloģiski noārdīties.

 2. Izturīgs: pēc augstas temperatūras cepšanas tas ir izturīgs ar augstu stabilitāti un ilgu kalpošanas laiku.

 3. Biodeglikums: to izgatavo dabiskie materiāli, kā minēts iepriekš, 75% no materiāla var pilnīgi biodegt pēc kompozīcijas.

 4. Automātiska laistīšana: mēs to izstrādājam ar dzirdināšanas systerm, kā norādīts tālāk (bet to var izvēlēties vai ne):

  blob.png

  Mums pieder SGS un BETA sertifikāts:

  blob.png

  Zīmols ievieš:


  Baike Bioloģiskā Tech. Co Ltd ir bioloģisko stādītāju ražošanas uzņēmums kā piegādātājs videi draudzīgu, novatorisku, modernu, modernu un krāsainu stādītāju.

  Mūsu audzētāji izmanto uzlabotus bioloģiski noārdāmus kompozītus, kas izgatavoti no lauksaimniecības atliekām, un galvenais materiāls ir augu šķiedra. Mēs esam izvietojuši labākos pētniecības un attīstības ekspertus kopā ar ievērojamiem kapitāliem, kas ieguldīti, lai radītu pašreizējās tehnoloģijas. Šī pilnīgi vadāmā un stabilā tehnoloģija ir unikāla Baike. Viss ražošanas process ir rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu, ka mūsu produkti ir patiesi videi draudzīgi.

  Mūsu profesionālajai ražošanas komandai ir izcilas mehāniskās iekārtas, ražošanas procesa zinātniskais projekts, stingra kvalitātes kontrole, rūpīga rūpnīcas vadība un 5S objektu vadība

   

  Baike piešķir lielu nozīmi ne tikai produktiem, bet arī klientu apkalpošanai, bet Baike uzskata par daļu no Baike produkcijas. Pirmais klients ir Baikera augstākā apkalpošanas princips.

   

  Profesionālā ārējās tirdzniecības komanda:

  Mēs esam apņēmušies saprast tirgus pieprasījumu, lai apmierinātu klientu vajadzības, lai nodrošinātu klientus ar kvalitatīviem pakalpojumiem. Mēs uzskatām, ka Baike sniegs jums kvalificētu un entuziasma pakalpojumu pieredzi,

  Uzņēmuma filozofija:

  Apzināties sevi pārpasaulību, turpināt progresu, padarīt mājas dzīvi pilnīgi integrēt dabā.

  Sasniegums:

  Uzņēmumam ir daudz patentu, tai skaitā patentu izgudrojumu un lietderības modeļu patenti.

  blob.png

Hot Tags: mazais iekšējais orhidejas stādītājs bk-7032, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība

Izmeklēšana

You Might Also Like