Vidējā iekštelpu apaļas orhideju stādītājs BK-7033

Vidū Indoor apaļas Orchid stādītājs BK-7033 specifikācija: Brand: Baike vidējā iekštelpu apaļas Orchid stādītājs BK-7033 ir vienkāršas konstrukcijas materiāls: lauksaimniecības atkritumi, piemēram, bambusa pulveris, kafijas sēnalas, riekstu sēnalas, pelavas un salmi. Krāsa: Mums ir piecas pamata color(basic materials), bet tas ir atkarīgs...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Vidējā iekštelpu apaļas orhideju stādītājs BK-7033 specifikācija:

Preces Nr.
Weight(g)Preces Size(mm)Gab/iepakojumsCBMN.W.(KG)G.W.(KG)
BK-70331172Φ300 * 20680,099.3810,22

Zīmols: Baike

Vidējā iekštelpu apaļas Orchid stādītājs BK-7033 ir vienkāršs dizains

blob.png

blob.png

Materiāls:Lauksaimniecības atkritumi, piemēram, bambusa pulveris, kafijas sēnalas, riekstu sēnalas, pelavas un salmi.

Krāsa:Mums ir piecas pamata color(basic materials), bet tas ir atkarīgs no jums, varat izvēlēties, ko vēlaties pēc Pantone krāsu.

Stils:Vienkāršs, bet bezrūpīga ar vidi.

Paziņojums:Pot ir izskatu iespējams ir trūkumiņš dabas materiāliem. Un laikā formēšanu, varbūt dažas krāsas pulveris sajauc.

blob.pngblob.png

Priekšrocības:

 1. Vides materiālu:Dabiski, ka nebūs kaitēt videi ir materiāls, kas mums jāpieņem. Pēc komponēšanai, to var biodegrable.

 2. Izturīga:Pēc cepšanas augstā temperatūrā, ir izturīgs augsta stabilitāte un ilgi izmantojot dzīvi.

 3. Biodegrable:Tas ir izgatavots ar dabiskiem materiāliem, kā mēs minēts iepriekš, 75 % no šo materiālu var pilnīgi biodegrable pēc komponēšanai.

 4. Automātiskās dzirdināšanas:Mēs to noformēt ar dzirdīšanu systerm kā sekojošajā attēlā (tomēr jūs varat izvēlēties vai nevar ar sevi):

  blob.png

  Mēs savu SGS un BETA sertifikāts:

  blob.png

  Zīmola ieviest:


  Baike bioloģisko Tech. co, SIA ir bioloģisko stādītājs ražošanas uzņēmums kā videi draudzīgu, novatorisku, moderns, moderns un krāsains plantatori piegādātāja.

  Mūsu audzētāji izmantot uzlabotas bioloģiski kompozītiem, izgatavoti no lauksaimniecības atlikumu un galvenais materiāls ir augu šķiedras. Mums ir izvietots labākie speciālisti izpētē un attīstībā, kā arī nozīmīgu galvaspilsētas ieguldīja saukšanai pie pašreizējā tehnoloģiju. Šī tehnoloģija pilnībā vadāmību un stabilitāti, kas ir unikāla Baike. Viss ražošanas process ir pārdomāti izstrādātas nodrošināt mūsu produkti ir patiesi videi draudzīga.

  Mūsu profesionālās ražošanas komanda pieder lielisku mehāniskās iekārtas, zinātniskā projektēšanas ražošanas procesā, stingru kvalitātes kontroli, smalkas rūpnīcas vadības un 5S vietņu pārvaldība

   

  Baike piešķir lielu nozīmi ne tikai produktus, bet arī klientu apkalpošanas, pēdējais tiek uzskatīta par daļu no produktiem, Baike. Pirmais klients ir Baiker ir visaugstākā pakalpojuma principu.

   

  Profesionālu ārējās tirdzniecības komanda:

  Mēs esam apņēmušies aptvert tirgus pieprasījumu, lai apmierinātu klientu vajadzības, lai nodrošinātu klientus ar augstas kvalitātes pakalpojumus. Mēs uzskatām, ka Baike sniegs jums kvalificētu un entuziasmu ekspluatācijas pieredze,

  Uzņēmuma filozofija:

  Saprast sevi transcendenci, saglabātu gūst panākumus, veikt mājas dzīvi pilnīgi integrēties raksturu.

  Izpilde:

  Uzņēmuma rīcībā ir daudzi patenti, tai skaitā izgudrojumu patentiem un Utility Model patenti.

  blob.png

Hot Tags: vidējā iekštelpu apaļas orhideju stādītājs bk-7033, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība

Izmeklēšana

You Might Also Like