Puķu podi

- Dec 28, 2017-

Ziedu puķīte, zieds ar trauku, lielai mutei liela apaļa vai šampaina trapeces forma. Ziedi, kas iestādīti dažādos ziedu veidos, dažādos izmēros. Ziedu audzētāji vai puķu audzētāji var izvēlēties puķu podus atbilstoši ziedu īpašībām un vajadzībām un ziedu puķu īpašībām. Saskaņā ar dažādiem materiāliem tos var iedalīt daudzos veidos.

Ziedu puķīte tiek izmantota, lai atbalstītu privāto dārza villu baseinu līdzīgu priekšmetu izmantošanu, un tos plaši izmanto ainavu un ainavu inženierijā, no kuriem vairāk podi rada lielāko māksliniecisko efektu. Saskaņā ar Ķīnas vienīgo

puķu pods

Ziedu puķīte (2 fotogrāfijas)

Definīcija: katli ir podveida konteineri, kas izgatavoti no māla, porcelāna, plastmasas, akmens un koka izstrādājumiem utml. Tās galvenokārt tiek izmantotas ainavu apzaļumošanā, ainavu veidošanā, privātos dārzos un dzīvojamā apmežošanā.

klasifikācija

Saskaņā ar materiālu

Ziedi, kas iestādīti dažādos ziedu veidos, dažādos izmēros. Puķu ražotāji vai puķu dārznieki var izvēlēties puķu podus, pamatojoties uz puķes īpašībām un vajadzībām un ziedu puķa īpašībām. Šeit ir daži bieži izmantoti puķu podi.

FRP puķu podi: pazīstami arī kā FRP puķu podi, kas izgatavoti no māla skulptūras vai pelējuma. Daudzveidīgi stili, izturīgi, bez deformācijas, pret koroziju izturīgi. Pilnīgas specifikācijas. Virsma var veikt dažādus krāsu efektus.

Smilšakmens podi: Šis pods ir izgatavots no smalkiem smilšakmens kokgriezumiem, krāsains, tas ir labākais materiāls iekšā pods, virsma var izdarīt sekas.

GRC Cementa katli: Šis katls ir apgrūtinošs. Pievienojiet puķu podu antikorozijas, imitācijas, imitācijas koroziju materiālu plus šķiedras audums, izturīgas, virsmas efektus var izdarīt smidzināšanas krāsu akmens efekts.

Magnezīta kārba: Magnezija sajauc ar sālījumu, pievienojot modificētāju, sajauc šķīdinātājus, kas noslauka uz stikla auduma, izgatavojot nepieciešamos podus. Šis pods ir lēts un tam ir dažādi stili. stiprs un izturīgs. Interjera dizaina boutique.

Potted baseins: pazīstams arī kā dubļu baseins, dedzināms katls. Šis pods ir izgatavots no māla ar sarkanu un pelēku, labu drenāžu un elpojamību, zemu cenu, pilnīgām specifikācijām, vispiemērotākajām lietošanai mājās.

Zisha: pazīstams arī kā podi un pannas. Izgatavotas izsmalcinātas, vienkāršas un bagātīgas, galvenokārt violets, pilnīgas specifikācijas, bet tā caurlaidība, elpojošs sniegums ir mazāks nekā flīžu podi. To izmanto, lai stādītu mitrus ziedus, tos var izmantot arī kā podiņu komplektu.

Porcelāns: porcelāna dūņas, krāsotas glazūras. Izsmalcināta tehnoloģija, tīra un eleganta, izteiksmīga. Trūkums ir slikta drenāžas gaisa caurlaidība. Pudeļu daudzfunkcionāls baseins, ko izmanto iekštelpu vai izstāžu ziedu dekorēšanai.

Glazētas podi: dažādās krāsās gleznotie podi, gaišs izskats, dažādas formas. Gludās podās iekšpuses un ārpuses iekšā un ārā elpot, kas ir līdzvērtīgs stikla slānim. Ir arī keramikas katls, kas ir iestiklots tikai ārējā sienā, kas ir piemērots ilgākai parādīšanai un stādīšanai sakarā ar to, ka iekšējai sienai nav emaljas un saglabā keramikas dabu, un tai ir estētikas izskats un iekšējās hidrofobās un elpojošās īpašības. Foshan Shiwan Shiwan podi, kas izgatavoti uz veikalu, eleganti un skaisti un praktiski.

Ūdens baseins: baseina apakšpusē nav ūdens cauruma, tāpēc to izmanto, lai audzētu hidroponikas ziedus, piemēram, narcises.

Plastmasas baseins: Vieglie materiāli, izturīgas, bagātīgas krāsas, lēti, viegli lietojami. Bet tas nav elpojošs, necaurlaidīgs, neauglīgākā audzēšana. Ja izmanto ziedēšanai, pievēršot uzmanību augsnes fizikālajām īpašībām, lai tās būtu brīvas un elpojošas, lai pārvarētu plastmasas podiņu nepilnības. Plastmasas podi ir vispiemērotākie, lai stādītu vairāk ūdensizturīgu mitru ziedu, piemēram, Umbrella zāle, Monstera, kala, Guangdong Evergreen un tā tālāk. Bērnudārza stadijā, ko parasti izmanto mazu mīkstu plastmasas baseinu (uztura bļoda), viegli lietojams.

Akmens baseins: dabīgais akmens, krāsains, labs selektivitāte, bet smagāks, nedrīkst likt uz galda.