Nevar piekļūt, lai ventilācijas atdzist

- Sep 11, 2017-

Puķu draugu fonā daudz ziņu, kā mainīt gaļas augu? Nebaidieties no savas veids nav pareizs, tiem, kas ievainots tiem... nav svarīgi Xiaobian šodien nākt ar ikvienu dalīties ar to, kā dot vairāk gaļas pods.

Multi-gaļas uzņēmumu pirms 3-5 dienām, lai apturētu laistīšanas baseinā. Kartupeļus baseinā, kad augu no katla sprādzi, augsnes saknes krata tīrs. Saknes, puvuši saknes, miris saknes visu samazināt tiem, kam ir spēcīga, saglabāt labu spēju absorbēt saknes.

Mazgāt augiem. Pamata augsne uz auga, mazgā prom, jo paredzams, ka augsnes satur lielu skaitu olu un baktērijas. Mazgāt laika gaisma, tik maz, cik_vien iespējams, mazāk zaudējumus. Var likt saknes pot ūdens maigi atpakaļ un tālāk jitter. Ja tu mazgā, atvērt lielu jaucējkrāns ar ļoti spēcīgu ūdens nomazgāt, tāpēc, ka saknes būs daudz bojājumu un sadalīti. Vispārējās tīrīšanas var redzēt balto galvenā sakne tā.

Pēc tīrīšanas sakņu sistēma, ja nespēj saprast vārdus izdzīvošanas nevar izlabot, kamēr samazināt mirušo saknēm, cēloni, saknes var būt; Ja jūtat nepieciešamību apdares saknes. Nogriezt tām saknēm, saknes, miris saknes, un tiem, kam augt pārāk ilgi, daudz tinumu pusē saknes. Tas padarīs visu saknes izskatās glīti vienmērīgi un veicinās jaunas saknes izaugsme. Pēc apstrādes saknes, jaunās saknītes sievietes atkārtotu dīgtspējas kļūs spēcīga, tā, lai augu aug stingrāku.

Nākamais ir sterilizāciju, un var būt labs sterilizācijas šķīdinātāju iekšpusē iegremdēties apmēram stundu ieviešanu. Koncentrācija nedrīkst būt pārāk augsta, var mērcēt nelielu baseinu vairākus augus. Karbendazima, hlortalonila var izmantot. Pēc sterilizēšanas uzdevuma pabeigšanas, dabiski sausas augu saknēm. Parastos apstākļos var pārvietot tajā pašā dienā.

Izvēlēties labu pot, aerosols atkal sterilizācijas aģents. Būs iespējams dezinficēt pēc augu ziedu bankā, iegurņa grīdas pirmais nolika dažus gabalus flīzes, grants, kokogles bloks u.c. iegūtā grunts materiāla izmērs pakāpeniski samazināts. Tas veicina drenāžu.

Novietojiet augu centrā no puķu pods, segt augsni, lai pilnībā segtu sakņu nostāju, puķu pods no malas var būt 2-3 cm. Ar pirkstiem uzmanīgi sēšanās, augsnes un tad aerosols plānslāņa fungicīds, augsnes slāni tā, ka augsne nedaudz maz mitruma rindā, lai atvieglotu jaunu saknes dīgtspēju.

Tiks pabeigta virs uzdevums ir augu ievietots Astigmatisms, nav pakļauti. Lai ventilācijas atdzist, tad to nav ūdens.

Pēc nedēļas var laistīšanas, atjaunot sunshine (bet ne saule), parastā saglabāšanu. Lēna sēklaudzis ja baseinā ir pārāk sauss, jūs varat spray plānas ūdens migla baseina virsmas slānis katru dienu, tikai, lai palielinātu mitruma periods ir lietderīgi! Pēc lēni sēklaudzis periods ir jāpiepilda ar pietiekamu ūdens vai augi būs sakarā ar noturīgo lapām, gausa izraisīt ūdens trūkums u.c., saskarsies ar nāvi.