Pārtraukums monotonu izceļ telpas

- Sep 11, 2017-

Kurš saka podus var tikai uz galda, grīdas un palodzes?

Kāpēc ne izmēģināt, lai noliktu augi

Tāpēc, ka jūsu griesti un sienas ir skaisti uz augšu

Šodien, lai ikviens varētu ieteikt vairāki dažādi stili, piekārtiem podi

Tērē vismazāk naudas, zinātne, efektīvi, ātri palielinātu vietu stils!

Vispirms jārunā par ieguvumiem no piekārtiem podi, lielākā priekšrocība nav vietas ah!

Pat tad, ja augi vai nav bail no ilgi, augsta un zema izkaisīti augi ievērojamākā vieta līmeni,

Un pat kļūt spilgti vietas, lai izjauktu vienmuļa vieta.

Jo īpaši attiecībā uz Chlorophytum, papardes, Ficus pumila, Ivy

Piemēram, pārkare augi,

Piekārtiem podi labāk Rādīt perfekta stāja, augu

Caurspīdīga stikla podus kā kristāla bumbu, ir lieliska pakāršanu ziedu, ļaujiet meitenes sirds plīst. Stikla puķu podi mazo un izsmalcinātu piemērotu grupai izveidot telpu sadala sajūtu. Piekārtiem ar Lina ir ļoti svaiga, elegants, tieši karājas pakaramais izskatās mūsdienīgu un stilīgu.

Suspendēto stikls ziedu mazo augiem, piemēram, gaisa ananasu, sūnu mikro-ainavu un daži var būt hidratēts mazo bambusa taro augi, pārāk lieli cilvēki nevar dzīvot!

Baltu puķu pods ir visvairāk wild flower pot, piemērotas telpas un dažādiem augiem stilu, baltstarpa ir vislabākā vieta, kur nodot māksla, ne milzīgs, ne tas šķitīs rāms, ja jūs nezināt, ko izvēlēties ziedi Pot, ka balts ir vispiemērotākā taču tā!

Vintage austa podi sanāk visi fantāzijas savu pastorālo dzīvi, dabīgās zāles troses vai vītola rīksti zaļie augi, it kā atgriežas bērnības vecumā tīra un bailīgs.

Papardes, Chlorophytum, efejas, Buddha krelles, zaļā redīsu tiek austs puķu podā ar perfect match, garš, bet arī ar lielu katlu gaļas zīda niedru pieder iekārta, pazīstams arī kā bambusa kaktuss, tirdzniecības nosaukumi bija arī sauc par Bolīvijā un tamlīdzīgi, tievs zaļumu drapēti , piemēram chime bell, piekārtiem griestiem vai sienas izdalās bieza māksliniecisku atmosfēru.