Bioloģiski noārdāms materiāls

- Nov 16, 2017-

Bioloģiski noārdāms materiāls

Jēdziens: bioloģiski noārdāms materiāls attiecas uz materiālu, lai pievienotu dažus materiālus, lai veicinātu piedevu noārdīšanos vai materiāla sabrukšanu vai materiālu atjaunošanu no atjaunojamiem materiāliem, perioda izmantošanu un saglabāšanu, lai apmierinātu sākotnējo pieteikumu. Veiktspējas prasības, bet pēc izmantošanas īpašos vides apstākļos, lai īsā laika posmā ķīmiskā struktūra varētu būtiski mainīties, kā rezultātā tika zaudēts materiālu klāsts. blob.png

Sadaļa: Pašlaik saskaņā ar objektīviem apstākļiem, kas izraisa degradāciju vai mehānismu, sadalīšanās materiālus var iedalīt: bioloģiski noārdāmos materiālos, fotoattīstamos materiālos, oksidatīvās noārdīšanās materiālos. Hidrolīzes noārdīšanās materiāli. Vides degradācijas materiāli un destruktīvie bioloģiski noārdāmie materiāli. Tās var kombinēt viena ar otru ar labāku veiktspējas noārdīšanās materiālu, piemēram, gaismas / bioloģiski noārdāmos materiālus.

Fotolizdodams materiāls Fotodegradējams materiāls attiecas uz materiālu, kas darbojas gaismas degradācijas rezultātā. Fotolizdodamo materiālu piemēri Fotodegradējamos materiālus var klasificēt sintētiski sadalās materiālos un piedevās, kas noārdās, saskaņā ar ražošanas metodi. (1) Sintētiski noārdāms materiāls. Etilēna / oglekļa monoksīda kopolimēra (E / CO) fotoattēlu noārdīšanos raksturo galvenā ķēdes lūzums. E / CO fotodegradācijas ātrums un pakāpe ir saistīta ar ketonu grupu daudzumu ķēdē. Jo augstāks ir saturs, jo ātrāk degradācijas ātrums un lielāks degradācijas pakāpe. Teksasas zinātnieki ir veikuši āra ekspozīcijas eksperimentus ar E / CO, kas saasinājās tikai pēc dažām dienām saulainā jūnijā.

b, vinil / vinilketona kopolimērs (Ecolyte)

Ektopītu molekulu sānu ķēdēs esošie ketoni var sadalīties dabiskā gaismā. Ecolyte labāk fotodegradējas nekā E / CO, bet ar lielākām izmaksām. Uzņēmums atrodas:

Šo polimēru trūkums ir tas, ka, tiklīdz gaisma sāk degradēties, gandrīz nav indukcijas perioda, vajadzība pievienot antioksidantus, lai sasniegtu indukcijas perioda regulēšanas mērķi. (2) pievieno fotoattīstoša materiāla tipu

Polimeram pievieno nelielu fotoensibilizatora daudzumu, fotojektivitātes degradācijas katalizatora zemā koncentrācijā, saules gaismas (ultravioleto staru) apstarošanas reakcijā, poliolefīna polimēra plīsumā. Uzņēmums atrodas:

PE, PP un citos polimēros, lai pievienotu ketonus, amīnus un citus fotosensibilizatorus, var panākt labāku fotodegradāciju. Uzņēmums atrodas:

Šāda veida polimēra īpašības: pievienoti viegli degradējami materiāli, zemas izmaksas, vienkāršs ražošanas process, lai veiktu labu darbu, lai segtu plastmasas plēves lietošanu. Tomēr tās degradācijas īpašības, kas saistītas ar ekspozīcijas virsmas degradāciju, pamatīgāk apglabātas degradācijas augsnē, ir slikta. Šādu fotodegradācijas materiālu degradācijas indukcijas laiku var kontrolēt vairāk nekā divus mēnešus. Tomēr degradācijas laika kontrolējamība ir slikta. Uzņēmums atrodas:

Oksidējošas noārdīšanās materiāli: materiālu klase, kas izraisa oksidācijas procesa pazemināšanos;

Hidrolizējami noārdāmi materiāli: materiālu klase, kas izraisa hidrolīzi; Vides degradācijas materiāli: Materiālu klase, kas ir pakļauta vides apstākļiem, piemēram, gaisma, siltums, ūdens, skābeklis, piesārņotāji, mikrobi, kukaiņi un vējš, smiltis, lietus utt. Materiālu un citu savienojumu noārdīšanās, materiālu noārdīšanās ir vispārējs termins. Destruktīvi bioloģiski noārdāmi materiāli: destruktīvie bioloģiski noārdāmie materiāli pašlaik ietver cietes modificēto (vai pildītu) polietilēna PE, polipropilēna PP, PVC PVC, polistirola PS un tā tālāk. Attīstība: degradējama iepakojuma materiālu izpēte un izmantošana straujā attīstībā, enerģijas cenas un vides jautājumi kļūst aizvien nozīmīgāki, pasaules tradicionālo naftas produktu alternatīvo materiālu degradācija parādījusi pakāpenisku attīstības tempu, valdībai ir sagaidāms, ka ieviešana attiecīgas preferenču politikas un likumi un noteikumi, lai veicinātu tirgus pielietošanu, materiālu degradāciju, liela mēroga pielietojuma iespējas.