Jebkurā laikā, jebkurā vietā var parādīt skaistums

- Sep 11, 2017-

Analīze par burbulis skrāpējumiem stikla pudelēs

1 vāze ietilpst sākotnējā pelējuma precīzi nevar ievadīt sākotnējo pelējuma un ir pārāk liels, no pelējuma sienas berzes krokām, veidojas grumbas pēc pastiprināšanu izplatīšanu putu stikla pudelē Pudele krokās.

2. nodaļa barības šķēres iezīmē pārāk liels atsevišķu stikla pudeles pēc šķēres rētu parādījās pudelē.

3. stikla pelējuma un mirst stājas pelējuma materiālu ir slikta, blīvums nav pietiekami, augsttemperatūras oksidācijas pārāk ātri, pēc pelējuma virsmas formas mazu bedrēs, kā rezultātā stikla pudeles forma nav tīrs.

4. stikla burku pelējuma eļļas kvalitātes atšķirība veikt pelējuma eļļošanai, tas nav pietiekami, piliens materiālu ātrumu, materiāla tipa izmaiņu pārāk ātri.

5. agri pelējuma dizains ir nepamatota, dobums, liela vai maza, paredzams iegriežos pelējuma, putu ir nevienmērīga, padarīs stikla pudelē vietas

6. mašīnu pilēšanas ātrums nav vienmērīgs, nepareiza regulēšana sprauslu padarīs stikla pelējuma un pelējuma pelējuma temperatūra nav saskaņotas, viegli izveidot aukstā vietas stikla pudelē, ir tieša ietekme uz Pabeigt.

7. ceplis stikla frite nav tīrs vai kļūst nelīdzens temperatūra, bet arī stikla pudeles izvades burbulis, mazu daļiņu mazo Magelāna nodaļu.

8. mašīnas ātruma pārāk ātri vai lēni rindās parādīsies stikla pudele nav vienota, plānas sienas, pudeles, kā rezultātā raibs.