2019 Šanhajas Starptautiskā ziedu izstāde

- Mar 05, 2019-

2019 Šanhajas Starptautiskā ziedu izstāde

2019 Šanhajas Starptautiskā ziedu izstāde


Laiks: 28. marts - 5. maijs


Atrašanās vieta: Šanhajas Botāniskais dārzs


Biļešu laiks: 7: 00-17: 00


Transports uz parku: Shilong Road Station, 3. metro līnija


Biļetes cena: Big biļete: 15 juaņa kupons: 40 juaņa


2019. gada Šanhajas (Starptautiskā) ziedu izstādes tēmas zieds izmantos divkāršu ziedu formu, lai padarītu vairāk izmēģinājumu un inovāciju tēmas ziedu šķirnes displejā un dārzkopības lietojumprogrammu veidlapās, lai dārzkopība varētu iekļūt vairāk parastu cilvēku mājās un bagātināt kultūras kultūru iedzīvotājiem. Dzīve atbilst cilvēku labākas dzīves vajadzībām.

2019. gadā, pamatojoties uz āra dārzkopību, tiks veikti vairāk eksperimenti ar iekštelpu ziediem. Gaidāmā Cūku gadā mēs iepazīstināsim ar Zhu Dinghong ziedu mākslas svētkiem.


Vispirms apskatīsim, kas ir Zhu Dinghong?

Zhu Dinghongs, pazīstams arī kā amaryllis, ir daudzgadīgs augs ar spuldzēm. Ziedi atgādina ragus, ziedēšanas laikā no ziemas beigām līdz pavasarim, dažkārt pagarinot līdz vasaras sākumam. Visaptverošā iezīme ir pirmā spuldze un ir piemērota dārza stādīšanai, podiem un grieztiem ziediem. 2019. gada Šanhajas (Starptautiskā) ziedu izstāde vāks un parādīs 84 Zhu Dinghong šķirnes un vairāk nekā 5000 augu. Izstādē galvenā uzmanība tiks pievērsta augu celtniecības telpai un aicināti slaveni ziedu mākslinieki, lai radītu skaistu iekštelpu ziedu kompozīciju, lai iepazīstinātu ar smalko ziedu mākslas skaistumu. Tajā pašā laikā Zhu Dinghong līnijas klasifikācija, audzēšanas vēsture, ziedu kultūra un saglabāšanas zināšanas tiek ieviestas visos aspektos.