Galda lampa, galda lampa ar melnu dzelzs pamatni, ideāls apgaismojums mājām

Galda lampa, galda lampa ar melnu dzelzs pamatni, ideāls apgaismojums mājām

Galda lampas, galda lampas ar melnu dzelzs pamatni, ideāls apgaismojums mājām vai birojam : * Zīmols: Baike * Materiāls: bambusa pulveris , mūsu produkti ir izgatavoti no dabīgiem materiāliem, piemēram, salmiem, kafijas apvalkiem, riekstu miziņām un pelavām. (75% materiāls un 25% poli sveķi) * Galvenā krāsa: jebkura Pantone krāsa ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

apraksts   Galda lampa, Galda lampa ar melnu dzelzs pamatni , ideāls apgaismojums mājām vai birojam

Preces Nr

Vienības lielums

Vienības svars

NW

GW

Gab / Ctn

BK-8107

Φ 222 * 212 mm

337 g
* Zīmols: Baike

 

* Materiāls: bambusa pulveris mūsu produkti ir izgatavoti no dabīgiem materiāliem, piemēram, salmiem, kafijas sēnalas, riekstu mizas un pelavām. (75% materiāls un 25% poli sveķi)

 

* Galvenā krāsa: jebkura Pantone krāsa saskaņā ar klientiem.

 

* PRIEKŠROCĪBAS:

1. UNIKĀLS MODERNA DIZAINS UN DAUDZFUNKCIJA : Šī galda lampa ar melnu dzelzs pamatni,   tas ir tik noderīgi un skaisti mājās vai birojā.


2. BIOLOĢISKI IZSTRĀDĀJAMAIS MATERIĀLS: Pēc sasmalcināšanas, kompozīcijas sastādīšanas un iemaisīšanas eļļā, sākot ar 6 mēnešiem, tie sadalīsies un sadalīsies ūdenī un oglekļa dioksīdā, iedarbojoties ar zemē esošajām baktērijām.


3. TAUPIET SAVU TELPU UN SAGLABĀJIET TO NEAT: varat ievietot tālruni un paliktni, skatīties un citas mazas lietas   zem šīs naktsgaldiņa lampas pamatnes ietaupiet nakts stenda vai galda vai biroja galda vietu.  

 

PIEZĪMES

Mēs nenodrošinām spuldžu spuldzes un elektrisko vadu, jo elektriskā situācija katrā valstī ir atšķirīga.

 

Jautājumi un atbildes

J: Vai ēnu var izslēgt?

Ans: Jā, vai to var viegli izslēgt?

 

J: Vai pamatne ir pietiekami smaga, lai tā nebūtu mīksta ?

Ans: Jā, ja esat piesardzīgs

 

J: Kāds ir lielākais spuldzes jauda?

Ans: Tas ir atkarīgs no klienta. Mēs nodrošinām lampu tikai bez spuldzēm un stieples. Jūs varat izvēlēties atbilstoši savai valstij.


Aktuālais atsauksmes

1. Šī galda lampa labi darbojas tam, kam tā bija paredzēta - lai varētu iedegt spuldzi. Galda lampa tagad atrodas uz mana naktsgaldiņa, aizņemot vairāk nekustamo īpašumu, nekā tas dod vērtību. Tas arī izskatās labi, lai arī vietas zem luktura nav pietiekami , tas joprojām darbojas diezgan labi arī citās nodaļās. Tātad kopumā nevar sūdzēties.


2. Šī ir lieliska ideja, tomēr to vajadzētu nedaudz pielāgot. Vietas ir pārāk šauras, un stieples ir jāpakļauj gaisam, kas ir nedaudz bīstams . Tas ir mazs un estētiski patīkams telpai.

Rediģēts pievienot: ražotājs sazinājās un risināja mūsu problēmas. Viņi bija ļoti laipni un veiks izmaiņas pēc patērētāju pieprasījuma.


3. Mums bija problēmas ar lādētāju, strādājot ar pirmo saņemto lampu. Es sazinājos ar pārdevēju, un viņi bija ļoti izpalīdzīgi un ātri atbildēja


Hot Tags: galda lampa, galda lampa ar melnu dzelzs pamatni, ideāls apgaismojums mājām, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība

Izmeklēšana

You Might Also Like