Eko izejvielu ceļojums mājās Tējkanna Tējas paplātes komplekts Īpašs dizains

Bumbiņa vāze 2. Ziedu papīru var izkliedēt uz virsmas dekoratīvos nolūkos. 3. Nesaplīst, krāsa paliek gaiša un neizbalē. 4. Piemērots vairākiem sižetiem un dekorēšanai. 5. Sekojiet pašreizējām tendencēm un pašreizējiem modeļiem un krāsām. Katra radoša un dekoratīva vēlme ir laba.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas


Eko-izejvielu apraksts Mājas ceļojuma tējkanna Tējas paplātes komplekts un īpašs dizains

image

image

Izstrādājuma izmēri Skatīt attēlu augstāk
Preces Nr. BK- 8127/8128 / 8129/8124/8125/8126
Krāsas nosaukums 5 pamatmateriāla krāsa un Pantone krāsa
Materiāla tips

dabīgs materiāls (bambusa pulveris, salmi, pelavas, kafijas sēnalas)

un rieksti Husks

image


Produkti: Eko-izejvielas Mājas ceļojums Tējkanna Tējas paplātes komplekts Īpašs dizains

Ķīniešu Kung Fu tējkannas un tējkannas ir izgatavotas no videi draudzīgiem materiāliem. Tējkannas korpuss ir oriģinālā izejvielu krāsa, tējkanna vāks un krūze. Dabiski apstrādātas izejvielas un presēšana mašīnā var saglabāt lielāko daļu tējas aromāta. Var izmantot ģimenes sapulcēm, biznesa tikšanām, biroja tējas komplektiem, dāvanām dažādiem gadījumiem.


Ķīniešu tējas komplektā ietilpst: tējkanna, tējas tase, tējas paplāte, rokery komplekts. Krūzes var izmantot tējas tīrīšanai vai dalīšanai. Paplāte lieliskā veidā pabeidz komplektu un ceļojuma laikā joprojām ir labi noslogojama. Visi iepakojumi ir iesaiņoti kartona kastē ar biezām putu spilventiņiem, lai tējas komplekts būtu glīts un ērti pārnēsājams.


Bambusa rokturi un podu vāki katrā pusē ļauj ērti satvert un noņemt siltumu no pirkstiem.

Ļoti labi izmantot kā vitrīnu, daļu no romantiskām Āzijas mājas maltītēm, daļu no ceremonijas vai klusu laiku, un jūs jutīsities ērti, lai kur jūs dotos.


Piezīme: pirms pirmās lietošanas, lūdzu, mazgājiet ar siltu vai aukstu ūdeni


Hot Tags: eko izejvielas mājās ceļojumi tējkannu tējas paplātes komplekts īpašs dizains, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība

Izmeklēšana

You Might Also Like