Baike Eco kokvilnas tamponu uzglabāšanas konteineru kaste ar vāku

Par šo priekšmetu 💜KEEP TIDY& ORGANIZĒTS - konteinerā šajā caurspīdīgajā traukā var uzglabāt apaļas kokvilnas, vates tamponus, vates bumbiņas, sūkļus, kosmētikas spilventiņus un citus vannas istabas vai kosmētikas piederumus. STŪRĪGS UN ILGTSPĒJĪGS
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Par šo vienumu

  • 💜Glabāt TIDY& ORGANIZĒTS - konteinerā šajā caurspīdīgajā traukā var uzglabāt apaļas kokvilnas, vates tamponus, vates bumbiņas, sūkļus, kosmētikas spilventiņus un citus vannas istabas vai kosmētikas piederumus.

  • UR STŪRĪGS UN Izturīgs - Izgatavots no stādītāja šķiedras materiāla, vienmēr dabīgs un matēts. Tamponu turētājs ir ūdensizturīgs un viegli tīrāms. Vienkārši noslaukiet ar tīru, mitru drānu.

  • OMNĀK AR VĀKU - Tvertne, kas dekorēta ar vāku, ir ļoti praktiska, kas palīdz noturēt putekļus un viegli piekļūt vai atkārtoti uzpildāmiem. Uzturiet vates tamponus kārtīgus un tīrus.

  • YSTYLISH DESIGN - tamponu kaste ir eleganta dizaina, nodrošina dekoratīvu akcentu jūsu pulvera telpai, vannas istabas tualetei, viesistabai, guļamistabai, saglabājiet savu istabu stilīgu.

  • 💜 KASTES IZMĒRS - 10,6 * 10,6 * 10,8 cm

image


Informācija par produktu

Krāsa:Pantone krāsaimageimageimage

imageimageimage

Hot Tags: baike eco vates tamponu uzglabāšanas konteineru kaste ar vāku, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība

Izmeklēšana

You Might Also Like