Baike sadzīves ķīniešu stila dārza putnu barotava

BK-7256 ķīniešu putnu barotava 17. 9 * 17. 7 * 15. 5 BK-7256-Ķīniešu putnu barotājs Barotavas augšdaļa 17. 9 * 17. 7 * 19. 8 BK-7156-B ķīniešu stila putnu barotava-apakšējā Korpuss ∅17 8 * 4 7 Nosaukums: Ķīniešu stila dārza putnu padevējs Materiāls: bambusa pulveris, salmi, kafijas apvalks, riekstu čaula un pelavas Krāsa: ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

BK-72 5 6 ķīniešu stila putnu barotava 17. 9 * 17. 7 * {{5}}. {{6 }}

BK-7256-Ķīniešu stila putnu barotavas augšdaļa 17. 9 * 17. 7 * 19. 8

BK-7156-B ķīniešu tipa putnu padevējs - ķermeņa apakšdaļa ∅ 178 * 47

Nosaukums: Ķīniešu stila dārza putnu padevējs

Materiāls: bambusa pulveris, salmi, kafijas apvalks, riekstu apvalks un pelavas

Krāsa:Daudzkrāsains

Izcelsmes& Piegāde: Taizhou

Izstādes iespējas: zaļā un vides aizsardzība

Izstādes ievads: Putnu barotava BK-7256 ir jauns produkts, ko Taizhou Baike Biological Technology Co., Ltd. ir izstrādājis putnu mājai 2019 otrajā pusē

1. Dizains: izstrādājums izmantos kaņepju virvju piekārto dizainu. Izskats izskatās kā ķīniešu stila tējkanna. Tas ir ērtāk, ar labāku ventilāciju un apgaismojumu. Maigās un skaistās formas dizains, gaišās, vienkāršās un gludās līnijas ļauj putnu dzīvei vairāk izjust kvalitāti, un tajā pašā laikā apakšā var būt caurumi.

2. Materiāls: Tas atšķiras no šobrīd tirgū esošajiem materiāliem, jo ​​kā galvenos ražošanas materiālus mēs izmantojam videi draudzīgus lauksaimniecības atkritumus, piemēram, bambusa pulveri, salmus, kafijas čaumalas, riekstu čaumalas un pelavas.

3. Funkcija: izstrādājums ir jāpiekar pie koka ar kaņepju virvi vai citiem piederumiem, un tas ir ērti arī produkta tīrīšanai.

4: Krāsa: Pastāv 5 izejvielu krāsu veidi, turklāt saskaņā ar Pantone krāsu karti var izgatavot daudzkrāsas, un krāsu var izvēlēties atbilstoši dažādām vidēm.

5. Izmantošana: piemērota dažāda veida maziem un vidējiem putniem, ir daudz vietu, kuras var izvietot, piemēram, āra, mazus dārzus, kokus vai balkonu utt.

6. Izmērs: viena izmēra

7. Lietošanas periods: 2-3 gadi

Ražotājs: Taizhou Baike Biological Technology Co, Ltd.


Hot Tags: baike sadzīves ķīniešu stila dārza putnu padevējs, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība

Izmeklēšana

You Might Also Like