Baike bioloģisko Tech. co, SIA ir bioloģisko stādītājs ražošanas uzņēmums kā videi draudzīgu, novatorisku, moderns, moderns un krāsains plantatori piegādātāja.

Mūsu audzētāji izmantot vismodernāko bioloģiski kompozītiem, izgatavoti no lauksaimniecības atlikumu un galvenais materiāls ir augu šķiedras. Mums ir izvietots labākie speciālisti izpētē un attīstībā, kā arī nozīmīgu galvaspilsētas ieguldīja saukšanai pie pašreizējā tehnoloģiju. Šī tehnoloģija pilnībā vadāmību un stabilitāti, kas ir unikāla Baike. Viss ražošanas process ir pārdomāti izstrādātas nodrošināt mūsu produkti ir patiesi videi draudzīga.

Mūsu profesionālās ražošanas komanda pieder lielisku mehāniskās iekārtas, zinātniskā projektēšanas ražošanas procesā, stingru kvalitātes kontroli, smalkas rūpnīcas vadības un 5S vietņu pārvaldība

 

Baike piešķir lielu nozīmi ne tikai produktus, bet arī klientu apkalpošanas, pēdējais tiek uzskatīta par daļu no produktiem, Baike. Pirmais klients ir Baiker ir visaugstākā pakalpojuma principu.

 

Profesionālu ārējās tirdzniecības komanda:

Mēs esam apņēmušies aptvert tirgus pieprasījumu, lai apmierinātu klientu vajadzības, lai nodrošinātu klientus ar augstas kvalitātes pakalpojumus. Mēs uzskatām, ka Baike sniegs jums kvalificētu un entuziasmu ekspluatācijas pieredze,


Uzņēmuma filozofija:

Saprast sevi transcendenci, saglabātu gūst panākumus, veikt mājas dzīvi pilnīgi integrēties raksturu.


Izpilde:

Uzņēmumam pieder 40 patenti, tostarp divu izgudrojumu patentu un viena Utility Model patentu.